Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnátok tanácsolni? 18/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni? 18/F

Figyelt kérdés
Magamat egy intelligensnek, kedves embernek tartom, nem szoktam holt részegre inni magam, nem dohányzok, nem drogozok, mint a korosztályom nagy része, de mint mindenkinek, nekem is megvan a keresztem, kocka vagyok. Egyszerűen kényelmetlenül érzem magam a szórakozóhelyeken. Én csak kisebb társaságban tudok kibontakozni. Kb.1 éve kezdtek olyan álmaim lenni, mintha egy párkapcsolatban élnék egy lánnyal, és mindig nagyon boldog vagyok vele, aztán felébredek, mindig kevésre emlékszem, de egyre szomorúbb vagyok, hogy nekem miért nincs ilyen. Nem tudom hogyan keressem meg a párom ebben a nagy világban, egyszerűen tanácstalan vagyok.

2015. jún. 1. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
majd eljön ,sors rendeli el,nem te:)
2015. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem minden lány bulizós, keress olyat aki szintén ilyen kicsit visszahúzódóbb
2015. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, de én se járok sehova
2015. jún. 1. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több a kocka lány is. Szóval szerintem elég, ha csak az érdeklődési körödnek megfelelő rendezvényeken veszel részt és akkor tuti belefutsz olyanba, aki esélyes számodra.
2015. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Légy türelmes. Előbb utóbb úgyis elmész majd egyetemre s ott rengeteg lánnyal fogsz találkozni akivel hasonló az érdeklődési körötök. A korod nem sürget arra hogy járj valakivel. Én is 18 vagyok s még nem jártam senkivel. Ez normális. Az a fontos hogy a lelked nyugodt legyen. Hiszem hogy találni fogsz majd valakit, csak légy türelmes :)
2015. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!