Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnátok tanácsolni? 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni? 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztam az élettársamnak, eltört az orra, mindez súlyosbítva azzal, hogy a 4 éves közös kisfiunk, valamint a 13 éves nevelt fiam jelenlétében történt.

Figyelt kérdés

Lassan már 3 hete hogy az eset megtörtént,egy szombat este mindketten túlságosan sokat ittunk(5-6 üveg sör/fő),emlékeim szerint egy jelentéktelen dolgon összeszólalkoztunk ami odáig fajult,hogy ő lekevert nekem egy nagy pofont és folyamatosan provokálva azt hajtogatta,hogy"gyere üssél meg,gyere üssél meg".

Sajnos az elborult agyammal megtettem,ami annyira szerencsétlenül sikerült,hogy eltört az orra.

8 évig éltem vele az ő devizahiteles lakásában,ezen felül rengeteg kölcsöne van még,nehezen de mindig kijöttünk a megmaradt pénzből.

A nagyfiúval nagyon semleges viszonyban voltam,az édesapja egymaga a többszörösét kereste annak mint mi ketten a volt párommal,természetesen a gyereknek így ő volt az etalon.

Most ott tartunk hogy súlyos testi sértés miatt eljárás fog indulni ellenem,ebből kifolyólag a munkámat is el fogom veszteni valószínűleg,haza költöztem a saját lakásomba és nem tudom mit tegyek,hogy dolgozzam fel az egészet.

Csak a közös kisfiúnk tartja bennem a lelket,őt láthatom ovi után,velem lehet este 7-ig,kétszer már nálam is aludt azóta,vittem reggel óvodába,minden teendőt ellátok vele kapcsolatban,csecsemő kora óta kivettem mindenből a részem,nincs az a dolog amit ne tudnák megcsinálni úgy mint egy nő.

Szeret nagyon,ragaszkodik is hozzám,de nagyon nehezemre esik mindig örömtelinek mutatkozni előtte,annyira bűntudatom van,hogy a gondolataim ezer felé járnak,délutánra már olyan vagyok mint egy kicsavart mosogatórongy.

Sajnos a folytatás reménytelen,folyamatosan új munkahely után járok,várom az eljárás kezdetét,totálisan összezuhantam és nem tudok higgadtan gondolkozni.

Tudom,undorító amit tettem,megbocsáthatatlan,de mondjátok meg,talpra lehet még állni ebből a helyzetből?


2015. febr. 21. 13:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Az alkoholos italok ivását teljesen be kell szüntetni.
2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Minden helyzetbol fel lehet allni elhatarozassal, kitartassal es onfegyelemmel. Az esetbol tanultal de a vegkifejlet mindkettotokon mult. Ezert ne utald magad, mindannyian kovetunk el hibakat, es ugyan az orr tores 8 napon tul gyogyul, a gyerek lelkivilaga viszont most romokban van, szoval dolgozni kell azon h ne ezt a peldat vigye tovabb.


Mindketten megutottetek egymast, egyikre sincs mentseg, de van ilyen nem ti lesztek az elsok se nem az utolsok. Az viszont jo, h felismerted h ez rossz es baromi destruktiv es megprobalsz felallni. Sok sikert hozza.

2015. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
En a gyerekeket sajnalom. Szerintem, ilyen pialas kozben, nem az elso. hogy osszeverekedtetek.
2015. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

2-es, 3 as vagyok.


Ertem, te ebbol az egeszbol a not sajnalod aki egy pofonnal inditott es utana meg tovabb provokalt egy embert, akit elotte megutott.....nekem is verzik erte a szivem:-))))))


Most az miert okeha egy no megut egy pasit? Semmivel nem rosszabb mint amikor forditva tortenik, csak a felgyogyilas ideje valtozo.


A kettos merce kiborit:-)))

2015. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha 5-6 sörtől így beálltok ne igyatok.
2015. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Mindkettőtöktől elvenném a gyereket! A 4 évesnek még szüksége van felnőtt felügyeletre ti meg beisztok és verekedtek előtte.

Nem vagyok alkoholellenes, de ez azért durva. Szülő csak akkor igyon ha van más alkoholt nem fogyasztó felnőtt, aki felelősségteljesen ellátja addig a gyereket és alap h nem a gyerek jelenlétében!!!!!

2015. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
24%

"2-es, 3 as vagyok.


Ertem, te ebbol az egeszbol a not sajnalod aki egy pofonnal inditott es utana meg tovabb provokalt egy embert, akit elotte megutott.....nekem is verzik erte a szivem"


Igazad van. A gyerekeket jobban sajnálom. De változtat azon hogy ennek az embernek a legrosszabbat kívánom, remélem nem heveri ezt ki, és befejezi földi pályafutását hamar. Ez lenne a legjobb.

2015. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Két súlyosan alkoholista undorító féreg nevelt engem fel.Kedvtelésből ütötték egymást is, és engem is.

Az egyik azóta hajléktalan, a másik meg ha jól tudom börtönben van.És ők elég magasról csúsztak le oda, ahol most vannak.

Ha eléritek azt az egy pontot, onnan már nem lesz visszaút!

Annyira szép, amit ide most leírtál, csak sajnos hazugság az egész!!!

Remélem elveszik tőletek a gyerekeket, én is arra vágytam! Ha ez nálunk megtörtént volna, akkor nem vágtam volna magamon eret 12 évesen!!!!!!

2015. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok mindkettőtöknek. Az a nő aki meg kiprovokálja,hogy megüssék mikor mind a ketten isztok utána meg még ő jelenti fel a férjét, nem érdemli meg,hogy nőnek szólítsa a társadalom. Gratulálok tényleg
2015. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat,én is azt sajnálom a legjobban hogy mindez a gyerekek előtt történt,a szívem szakad meg ahogy visszaemlékszem,hogy sírt a pici.

Alapjában véve ritkán ittunk,havi 1-2 alkalom volt mikor már az anyagiak miatt annyira megnőtt a feszültség bennünk,hogy gondoltuk így oldjuk némileg.

Valaki írta hogy legyek öngyilkos,nem tudnám a drága kisfiam itt hagyni,de az anyukáját is imádom,8 évig minden nehézségben együtt tudtunk maradni,nem csavarogtam,minden pénzem hazaadtam,soha félre nem léptem,otthon mindenből kivettem a részem,azt sem tudom mikor vettem magamnak egy új ruhadarabot,most pedig legatyásodva,minden tartalék nélkül,egy személyi kölcsönnel a nyakamon egyedül maradtam.

2015. febr. 21. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!