Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a cêlja a kolleginának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a cêlja a kolleginának? Irigy lenne? Hogyan koptassam le az álca barátságát finoman?

Figyelt kérdés

Hêtvêgên a pàrom kollêgàival sütögettünk.

Ês van egy kicsit erőszakosabb termèszetű kollegina,aki tavaly inegcsak ràvolt indulva a pàromra,többször is jàrni akart vele a csaj...de a baråtom nindig visszautasitotta.

Akkor amugy mèg nem is ismertük egymåst, a pasim szingli volt.

Nyilvån, amuota együtt vagyunk, a csaj nem probålkozik...de azêrt làtom rajta hogy csorog a nyàla a baràtomra.


Nos tehàt a hêtvêgên a csaj is ott volt ês feltünően kedves volt velem,haverkodott. Okê, viszonoztam a közeledèsêt,jófej voltam...de ên êrzem hogy a pasimra pàlyàzik ês emiatt nyilvàn megtartom a 2lêpês tàvolsågot vele szemben,plusz alapbol ellenszenves nekem.

Ő olykor (amikor beszêlek) mèreget...ês irugy is ràm (a pàrom miatt ez tuti)

De este tåncoltunk,jo volt a hangulat,erre a csaj belêmkarol,hogy nekünk ketten elkell majd mennünk bulizni...meg hogy legyünk baràtnők.


Nekem ez olyan hatulrol.mellbe dolognak tűnik.

Igy akar közelkerülni a pàromhoz,hogy velem haverkodik?


Plusz ên nem akarok olyan nővel baràtkozni,akinek a szerelmemre fàj a foga.

Vêlemêny?


Mondtam ezeket a påromnak,azt mondta nem kell baràtkoznom ha nem akarok,es hiàba probàlkozik a csaj,neki akkoris ên kellek :)


Meg olyan is volt,hogy ott ültünk az asztalnàl ês a csaj bevolt nyomva...pàrom meg mondja NEKEM hogy fàzik,erre a csaj ràtette a tenyerêt a pasim arcàra hogy neki meleg a keze...na húzzon màr.

Meg tàncolok a pàrommal szenben a csaj meg hàtulrol megfogta a pasim csipőjêt ês hàtulrol akart neki tàncolni simulósat.

Mindjuk a szerelmem nem is foglalkozott vele,annyira engem nêzett :)


2015. jún. 1. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

ha neked nem szimpi, nyilván nem kell vele barátkoznod

viseld el mikor muszáj, de ennyi

2015. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
természetesen csak féltékeny, azért csinálja
2015. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem tudom mit kêpzel a kedves kollegina.

Komolyan ennyire buta ès primitiv higy megalàzza magàt, holott màr akkor is az êrtêsêre adta a pàrom hogy NEM,amikor mêg mi ketten nem ia jàrtunk... Ennyire buta a csaj,hogy most (amikor ott vagyok màr) most próbàlkozik megint?????

Nem is vagyunk egy. ,,súlycsoportba,,

Nagydarab,kissè igênytelen,mocskos szàju,molett.

Ên vêkony,igênyes,csajosan őltözöm,kedves vagyok stb.


Miêrt nem êrzi hogy neki semmi esèlye?

Hogy koptassam le?

2015. jún. 1. 12:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Hihetetlen szàmonra hogy kicsit sem èrzi nebetsêgesnek magàt???


Hogyhigy mêg akkor sem àll le,ha a pàrommal a szeme előtt csokolozunk??

Nem esik le neki hogy NEM ES KESZ?????


Vagy azt vàrja hogy majd miatta szakit velem a szerelmem, vagy szerintetek mit hisz???


Amugy hêtvêgên is feltünt hogy àllt mellettem ês csak bàmult engem.... Idióta

2015. jún. 1. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele ennyit

szerencsére semmi okod aggódni miatta, hiába vannak ilyen húzásai

gondolom reménykedik

elhiszem hogy idegesítő neked, de akkor is jobb ha tudomást se veszel róla és nem bosszantod magad miatta

2015. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,ha a pàrom akarna tőle valamit màr tuti jàrt volna vele mielőtt engem megismert :)


Köszi :)

2015. jún. 1. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátod már visszautasította, te meg ugyanolyan kétszínű vagy mint a csaj
2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval vagy TE, az igényes jó csaj.

Van a párod, akinek csak TE kellesz.

És van az igénytelen dagadt ragacs csaj, aki ugyan nem veszi észre, de ESÉLYE NINCS VELED SZEMBEN.


Akkor mi is a konkrét problémád?

2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint elvitetted magad a kollegáknak szóló bulira a múltkori kérdésed után, hogy ne kelljen féltened a párod a csajtól. Gratu. :D


Tényleg nem értelek. :) Téged szeret, veled foglalkozik, a csaj meg közönséges, nyomul, lejáratja magát, ergo még kevésbé kell.

Lekoptatni könnyű a csajt, nem mész vele talizni, bulizni, nem prüntyögsz vele telefonon vagy akárhol. Nem túl bonyolult. :)


(Várj... van kérdés, vagy ez most dicsekvés, hogy mennyire szeret a párod?)

2015. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokadik kerdesed ebben a temaban, eddig nem valaszoltam, mert az elottem szolok elmondtak mindent, de most mar nem birom: konyorgom, szaaaaard mar le!


Minek foglalkozni vele egyaltalan? Mosolyogj rajta, bejon neki a parod, na bumm, kit erdekel? Ennyire nem lehetsz onbizalomhianyos, hogy ezzel igy foglalkoznod kelljen. Ha pedig igen, akkor sulyos bajok vannak.

2015. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!