Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből szerelem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 hónapja vagyunk együtt egy fiúval akit egyébként ismerek 4-5 éve mindig aranyos volt velem régebben is.

A mostani barátom előtt volt egy kapcsolatom 1 évig tartott és valahogy az a fiú nem megy ki a fejemből.

Sokat csalódtam már fiúkban de valahogy Ő sokkal jobban fáj mint bármelyik, mintha kiölte volna belőlem az érzéseket és nem tudok szeretni ugy mint azelőtt..

A mostani párom pedig tényleg nagyon aranyos kedves velem és érezteti hogy szeret nagyon, de én úgy érzem nem vagyok szerelmes még.. de nem akarom megbántani sem..

Lehet ebből még "nagy" szerelem?


2015. jún. 2. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

4-5 éve ismered és ennyi idő alatt nem szerettél bele.

Ha még csak szikra sem volt semmi, akkor kicsi az esélye.

2015. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de akkor még csak barátok voltunk nem nagyon beszéltünk...
2015. jún. 2. 12:15
 3/4 anonim válasza:
2 hónap után az én esetemben már nem lenne nagy esélye a szerelembe esésnek, mert tudom magamról, hogy könnyen belehabarodok valakibe. Te érzed, hogy alakul -e valami benned.
2015. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig ezzel én is így voltam. Mindenkibe annyira hamar beleszerettem..

nem mondom hogy nem szeretem de annyira nem mint ő engem..

rajta érezni mert ki is mutatja..

2015. jún. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!