Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömnél bepróbálkoztam, de visszautasított, így barátok maradtunk. Sokszor összefutunk (közös elfoglaltságok miatt), bulizni is szoktunk járni néha napján.


Viszont amikor látom, hogy más srácokkal flörtöl, szórakozik (tudtommal nincs barátja), fáj, hogy nem velem bánik így. Lehet ezzel az érzéssel valamit kezdeni vagy törődjek bele valahogyan, hogy nem lehet az enyém? Esetleg próbáljak megváltozni olyan irányban, mint azok a srácok, akik látom bejönnek neki?


2015. jún. 10. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mért nem beszélsz vele kicsit komolyabban, mint az átlag?
2015. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg rájött, hogy valamit stikliztél vele kapcsolatban?
2015. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Kerek perec mondjam meg neki, hogy mi beleszerettem?

2. Milyen stiklire gondolsz?

2015. jún. 10. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:

1. igen


2. Álregeken való irkálás, hazudozás stb.

2015. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Semmi hazudozás, álregeken való irkálás nem volt, s nem is lesz.


Ha megmondanám neki, hogy mi újság, akkor a későbbiekben mi lenne? Kötelességeink és elfoglaltságaink miatt gyakran találkozunk...

2015. jún. 10. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
5 Ezt tőle kéne kérdezned, én egy szimpla válaszoló vagyok..
2015. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg mi lenne, ha szerelmet vallanék, de te nemet mondanál? :D Nem igazán értem mire gondolsz...
2015. jún. 10. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
7 Az adott nőnek kéne vallanod. Én csak egy mezei felhasználó vagyok:D
2015. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az okés, de ha nemet mond, akkor kicsit fura lesz utána találkozni nem, de?
2015. jún. 10. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fura lesz utána találkozni, meg más lesz a viszonyulása hozzád, de vagy szenvedsz titokban vagy bepróbálkozol rendesen. Neked kell eldönteni, hogy melyiket vállalod.
2015. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!