Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, megőrülök. Valaki tanácsot?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a legjobb fiúbarátomba. Sajnos most van barátnője, de előtte sokáig belém volt zúgva. Nem arról van szó, hogy csak azért kell most, mert foglalt, tényleg. És már néha nem tudok normálisan beszélni vele, vagy zavarba jövök, vagy ideges leszek és nem tudom, mit tegyek. Nem akarom bántani.
2015. jún. 13. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen mondd el neki. Persze lehet, hogy visszautasít a mostani lány miatt, de még az is jobb, mint őrlődni és megjátszani magad előtte, nem?
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer volt egy pókom! Próbáltam betanítani, csak egyszerű képességekre, h ül, ugrik, fekszik, de nem csinálta, nagyon buta pók volt.
2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
2: Én meg a kutyámat akartam megtanítani szőni, de ugyan ez lett a vége :O
2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
De el sem kezdte??
2015. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen xD legalább mosolygok a sok nyafogás között
2015. jún. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!