Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi adjatok valami tanácso...

Légyszi adjatok valami tanácsot, úgy érzem megőrülök!?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kezdődött az, hogy nem tudok éjszaka aludni, csak forgolódom, és képtelen vagyok rá. Ilyen 5 percekre max beszunnyadok aztán felkelek. Van egy 15 hós lányom, és egy 8 hetes pocaklakóm. Nappal képtelen vagyok bármire, normálisan játszani, törődni a lányommal, mert olyan vagyok mint a mosottszar, mire eljön az este már összeesek a fáradtságtól, és mikor végre beledőlök az ágyba akkor kész, csak fekszem ott és nemtudok elaludni...Próbáltam ilyen gyógynövényes cuccokat, teákat, de semmi hatása...próbáltam, h kicsit ledőlök napközben a lányommal, de attól mégrosszabb lett...Van valami ötletetek?
2014. dec. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nappalra kávé, C-vitamin (van némi pörgető hatása).


Estére: hát, rá kellene jönni, hogy nincs-e valamilyen pszichés oka az alvászavarodnak. Nem vagy valamiért feszült, stresszes?


Van, akinek a macskagyökér (valeriana) használ. Nekem soha nem használt, de van aki elalszik tőle, ki kell próbálni.

2014. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg sedativ pc?
2014. dec. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valeriánát próbáltam annak nem volt hatása, kv-nak a szagától is rosszul vagyok, a c vitamint meg terhesen mennyit lehet? Jól tudom, h kevesebbet mint normál esetben?
2014. dec. 8. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizben oldodo vitamint nem igazan tudsz tuladagolni. Ha tul sokat veszel be, lazabb szeklet jelzi. Sztem napi 3x1000 mg boven belefer. Este mar ne vegyel be, mert porgethet.
2014. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, meg valószínűleg vashiányod is van, első jele a fáradtság. Vérvétel lesz mostanában?


Én beszélnék a nődokival és ha nem félsz nagyon a tűktől, akkor kérnék egy soron kívüli vérvételt, ahol végignézik a nyomelemeket, vitaminokat a véredben. Aztán a laboreredmény alapján a doki fel fogja írni, amiből hiány van.


Bajod nem lesz a plusz vérvételtől, viszont célzottabban tudjátok kezelni a problémát.

2014. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!