Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kibírnátok, hogy ne szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibírnátok, hogy ne szerelmeskedjetek a párotokkal az esküvőig?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, hogyan tudnál kitartani akár 3-5 évig is a házasság előtt. Ha nem, akkor mi az indíték? Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. júl. 29. 16:42
1 2
 1/19 Noydra ***** válasza:
42%

Nem.

Miért?

Mert nem vagyok visszamaradott ostoba.

2014. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Én nem bírnám.

20L

2014. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
kizárt
2014. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebb indoklást kérhetek? Komolyan szeretném megtudni, mit gondoltok, és miért. Pl miért lenne nehéz nektek, hogy nem vagytok együtt a párotokkal a házasságig? Ilyenek.
2014. júl. 29. 16:49
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
én nem mert a szex az része az életemnek ugy ahogy másnak is ha nem kapsz szexet akkor az olyan mint ha ne kapnál a munka helyeden fizut
2014. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

én inkább ahoz hasonlitanám mintha nem ennél, :-o :-o :-D

éhségsztrájkot akarsz tartani ezek szerint

te tudod

de nehéz ojan pasit találni aki nem próbál fel előtte

és mi van ha nem leszel jo neki

vagy ha ő nem lesz jo nrked akkor elváltok vagy szeretőt tartasz pont te aki szűzen ment férjhez

franko

add oda magad mihejst lehet

2014. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Én sem bírnám ki. A szex fontos kifejezése a szeretetnek, és egyébként is szükséglet.


Ha nincs valakim, akkor azért el-el vagyok hónapokig szex nélkül, de néha azért akkor is befigyel egy-egy egyéjszakás.


Ha pedig van valakim, akkor nem hogy házasságig, de 2 hétig sem bírom. A szex fontos, túl fontos ahhoz, hogy ne legyen szerves része a párkapcsolatnak.


22/N

2014. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

A szex olyan fontos része a kapcsolatnak, hogy semmiképpen nem szabad vele megvárni az esküvőt.

Max. a jegyességet.

Ugyanis, ha ott nem illetek össze, az egyenes út lesz a boldogtalansághoz. És nem - nem illik össze minden ember a szexben. Azok sem mind, akik az ismerkedésnél még azt hitték.

2014. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Mivel be van taggelve a vallás ezért azt gondolom hogy ha erről van szó, akkor persze hogy kitartok az elveim mellett, de még így is nehéz lenne.

Mégpedig azért, mert ha együtt vagyok valakivel akivel ráadásul eléggé vonzódunk is egymáshoz, és teszemazt sokat vagyunk egymásnál, sokszor megöleljük egymást, vagy egymás mellett fekszünk/pihenünk, akkor azért meg-megmozdul az emberben valami. Lehet ezt hormonokra fogni, hogy már szexuálisan érett a két ember, és teljesen természetes hogy egy párkapcsolatban rövidebb-hosszabb idő után megkívánják egymást. Aztán még kérdés hogy annak ellenére hogy már kívánja, készen áll-e az ember rá, hogy megtegye.


Szóval valami ilyesmi. Akinél elvek vannak, akkor megmarad mellette, mert az az életének a mozgatórugója, fontosnak tartja hogy várjon, az vár.

Aki nem vár, az meg azzal indokolja hogy jaj hát ki kell próbálni mert nem tudhatod hogy passzoltok-e meg ilyesmi.


Egyéni vélemény és tapasztalat, hogy az igényeket azért előtte is lehet tisztázni egymással, vagy valahogy kiderülnek a dolgok, abból már lehet ízlelgetni hogy mire vágyik majd a másik, persze tapasztalatlanul lehet mondani sokmindent, mert úgyis még kialakul később, és bár lehet naiv vagyok, de ha sok dolog tisztázva van, és egyéb téren is passzol a két ember, akkor olyan hatalmas meglepetésekre nem kell felkészülni, plusz később lehet alkalmazkodni.

Az anatómia más tészta.

2014. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem.


A szex fontos része a kapcsolatnak. Ha nem működik akkor tönkreteheti az egészet...A szerelem ilyenkor kevés.


Valamint nevetséges lett volna tartogatni magam, hisz nem voltam szűz amikor összejöttünk. A férjem igen:)


Nem vettem zsákbamacskát. Jó sokszor kipróbáltam a férjem mielőtt összeházasodtunk:D Bár így sem vártam 3-5 évet az esküvőig, csak másfél évet.

2014. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!