Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen, lányok ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel nagyon jóba vagyok már egy ideje mind ketten kedveljük egymást mondhatni meg van az a valami ami több mint barátság de nem mondanám azt hogy megszállott vagyok stb.

Mikor beszélgetünk vagy épp elköszönünk egymástól pár pillanatra csak nézzük egymást. Ez mi? Azt akarja hogy mondjak neki valamit vagy...nem értem lányok ez nálatok mit jelent ? Van ennek bármi jelentősége ?

(flölrtölésen kívül semmi sem történt..)

Az igaz hogy én többet érzek mint barátság de most azon vagyok hogy hogyan mondjam el neki ebben is segíthetnétek ! Előre is köszönöm ! :D


2015. jún. 17. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szolj neki semmit! ElijesztEd. eCsak flortolj vele! Erintsd meg a kezet.
2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tegnapi kérdésed után, miután kihátráltál a nagy érzelmeid mögül, mikor az egyik válaszadó felvetette, hogy neked kéne a csaj gyerekeit finanszírozni, és egyből alább hagytak a "nagy" érzelmeid:D


Szerintem a legjobbat akkor teszed, ha békén hagyod az adott nőcit. Neki se vagy egy hatalmas pasi:D

2015. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mit kell ezen ennyit parázni? egyszer élünk nem? menj oda és mondd el nekik mit akarsz. légy férfi az istenért!!! :D ennyi 24/L
2015. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ajtóstul a házba rontani. Inkább keresd a társaságát, flörtölj vele, figyeld a visszajelzéseit. Ha jóban vagytok, csinálhattok közös programokat, ami megfelel az érdeklődési körének, vagy kérdezd meg, nincs-e kedve egy kávé mellett jót beszélgetni, sétálni, akármi. Aztán úgyis alakul spontán, ha sok időt töltesz vele együtt.
2015. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..


"de nem mondanám azt hogy megszállott vagyok"

Én mondanám... Sajnos a harmadik kérdésedet ugyanerről most nem találom, pedig az tenné fel a koronát az egészre. Ja, és már nagyon várom, hogy kiírd a feleség szemszögéből is ezt az egészet... nem tudom, mi bajod van, de valami nem jó a fejedben.

2015. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :D
2015. jún. 17. 14:26
 7/7 BlackSword ***** válasza:

"Mikor beszélgetünk vagy épp elköszönünk egymástól pár pillanatra csak nézzük egymást."


Arra vár, hogy megcsókold... De ez annyira egyértelmű jel, hogy a vak is látja... Töketlen...

2015. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!