Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy muszlim és egy nem muszlim közt egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges ha az érzések erősek és mind a két fél egyformán tiszteli a másikat és képes kompromisszumokra. Ezek fontosak hosszútávon is.
2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Igen, ismerek ilyet. A fiú muszlim, a lány elvileg katolikus, de a gyakorlatban ateista.


Van egy gyönyörű kislányuk, már hat éve vannak együtt, ebből 3at házasságban.

2015. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen! A volegenyem Iraki kurd en katolikus vagyok.de inkabb ateista.

2 eve lesz jun.22 en hogy egyutt vagyunk.oktoberben eskuvo. Az elejen voltak nezet elteresek ( pl tul rovid ruha, nagyon eros smink viselkedes stb. Dr belattam hogy nekem sem jo ha ribinek neznek igy nem huzok tul rovid ruhat sosem..)

Ha szeretitek egymast ez nem akadályoz meg abban hogy boldogok legyetek. Sok ismerosom van aki katolikus es muszlimmal kotott hazassagot. Valakinek bejott valakinek nem.. :/ ismerd ki a masikat! En azert nem mentrm hozza mert kiakartam ismerni. Noss ez sikerült is! :) "anyos" imad csak "haragszik" hohy nem muszlim vagyok :/ a parom sem az a hu de nagy muszlim...

Cigizik iszik lefekszik velem.... fugg attol is h tartja e a szokasait stb.az elejen lehet nézet eltérés de ha igazan szeret akkor nem jelent akadalyt. En pl nem tudnam megszokni (szerintem) hogy Azaz igazi muszlim legyen a ferjem..... bar kitudja. .... azt javaslom hogy ismerjetek meg egymast es aztan lesz ami lesz :) sok sikert! :)

2015. jún. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

muszlim férfi NEM vehet feleségül olyan nőt aki:


- NEM muszlima,

- NEM keresztény,

- vagy NEM zsidó.


aki a három közül egyik vallást sem követi, azt NEM veheti el feleségül.

amennyiben a házasulandók hazudnak a mecsetben (vagy ahol a vallási esküvőt ők szeretnék tartani) és úgy lesznek összeadva, hogy nem teljesültek a házasságkötés feltételei, akkor az a házasság NEM érvényes vallásilag, akkor sem, ha papír van róla.


ezt főleg olyan olyan lányok és párok miatt írtam le, mint a kurd pasi és az ateista csaj.


a polgári esküvői szertartás nem érvényes az iszlám szerint, ha nincsen nikah, azaz iszlám házassági szerződéssel kötött házasság.

2015. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze ,hogy lehet! :)


Sok szerencsét! :)

2015. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt mindenkinek :)
2015. jún. 18. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ha egyik sem erőlteti a másikra a mesevilágát, akkor igen
2015. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!