Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok és szerelmes lettem másba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12éve vagyok a férjemmel,eddig semmi ilyesmi nemtörtént.Utoljára kapcsolatunk elején éreztem így mint most egy másik férfi iránt.Csak hát ő is kapcsolatba van.Nem is merek próbálkozni nálla!Csak messziről csodálom!Néha beszélek vele de nem akarom hogy bárki megsejtse hogy mit is érzek!Hogy felejtsem el?

2015. jún. 18. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Hogy felejtsd el?

Nagyon gyorsan, ha fontos a férjed.

Ne keresd vele a kontaktust és foglalkozz többet a férjeddel, mert ezt az energiát, amit a "szerelmedre" fordítasz, rá is fordíthatnád...

2015. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Én már többször voltam szerelmes másba, aztán mind elmúlt, anélkül, hogy bármi történt volna. És ez így volt jó.

Ez az élettel jár.


42F

2015. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ti nem szerelmesek vagytok, csak erős fizikai vonzalmat éreztek egymás iránt.
2015. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

"Csak messziről csodálom!"

Elárulod úgy őszintén, hogy mi a fenének csodálatod őt?

"Nem is merek próbálkozni nálla!"

Mi a francnak akarnál te próbálkozni nála, miközben HÁZASSÁGBAN ÉLSZ!!!


Úgy látom, hogy a házasságod nem túlságosan boldog és jó, mert akkor nem így viselkednél!

Ha rossz a házasságod, akkor tegyél pontot a végére, ha meg jó, akkor meg minek viselkedsz így?


Hogy hogy felejthetnéd el?

Könnyen, sz..r..d le azt a másikat, hisz te házasságban élsz, elvileg!

Ha meg rossz a házasságod, akkor meg miért vagy még mindig benne? Megkönnyíthetnéd az életedet, ha nem kéne titokban megcsalnod a párodat!

2015. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Az itt irok nagy tobbsege valamiert azt hiszi, hogy az erzesek akaratlagosan jonnek vagy akarattal akar el is fojthatok. Tevedes.
2015. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5 Kicsit megkéne kapirgálni az ő életük felszinét, érdekes dolgok derülnének ki róluk a nagy szájukkal ellentétben:D
2015. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

a huseg dontes kerdese akarat es gerinc kerdese

Csak a buta emberek sodrodnak az arral mint a kaki a csatornaban

Egy gndolkodo inteligens ember donteseket hoz es ennek kovetkezmenyeit viseli

huseg dontes bezarom magam a csabitas ellen nem engedek a kisertesnek

2015. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Olvasd a Népszavát a Szürke 50 árnyalata helyett.

Túl élénk a fantáziád!

2015. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sincs megcsalni!Az a baj hogy alig találkozok a férjemmel.A gyerekek miatt nemtudunk csak felváltva dolgozni!Ezért lehet hogy már nem ragaszkodok hozzá annyira!
2015. jún. 19. 09:06
 10/24 anonim ***** válasza:

Ugyan még tettekben fizikálisan nem csaltad meg, de már gondolatban megtetted!

Jobb lenne leülnötök és megbeszélni a problémát.


Az csak kifogás hogy keveset találkoztok mert felváltva dolgoztok. És, akkor mi van?

Ilyenkor már nem szeretjük teljes szívből a másikat? Vagy ilyenkor már engedélyezett a félrekacsintás?


Ha akartok akkor tudtok időt szakítani a másikra, még ha az csak 1 órára is. Lehet ilyenkor beszélgetni vagy a másikat kényesztetni.

2015. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!