Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házas vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok és szerelmes lettem másba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12éve vagyok a férjemmel,eddig semmi ilyesmi nemtörtént.Utoljára kapcsolatunk elején éreztem így mint most egy másik férfi iránt.Csak hát ő is kapcsolatba van.Nem is merek próbálkozni nálla!Csak messziről csodálom!Néha beszélek vele de nem akarom hogy bárki megsejtse hogy mit is érzek!Hogy felejtsem el?

2015. jún. 18. 18:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ui. Ha meg kihűlt a házasság akkor legyen vége és mindenki kezdjen új életet amiben boldog lehet.
2015. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A szex kihűl 1-2 évtized után. Csak közös akarattal lehet a szexuális vágyat fenntartani! A férjed jó az ágyban?

Jól nyal, ujjaz?

Mert lehet hogy csak kielégületlen vagy!

(f)

2015. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem bőven elég az hogy nem találkozunk ahoz hogy kihűljön a kapcsolat!Hiányzik a szeretet.Ő már nemfoglalkozik velem annyit.A szex meg inkább nekem fontos!Ő annyira nem igényli!soha nem volt odaadó az ágyban.Inkább passzív
2015. jún. 19. 14:32
 14/24 anonim ***** válasza:

Válaszodra íme rácáfolok:


Párom és köztem 200 km van, heti egyszer találkozunk személyesen, egyébként meg neten tartjuk a kapcsolatot. Több mint 2 éve vagyunk együtt!! És boldogok vagyunk és össze is akarunk költözni.


Az, hogy nem találkoztok az egy ügy. De, ha nagyon szeretnétek egymást, akkor a szerelmetek ezt kibírná! De ezek szerint még sem eléggé erős a szerelmetek és a kapcsolatotok, hogy ezt áthidalja.


Megbeszélted a pároddal, hogy hiányzik a szeretet a kapcsolatotokból és hogy elhanyagol téged?

2015. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mi 12éve vagyunk együtt.4éve is így dolgoztunk felváltva.Akkor még nem volt gond!De már Ennyi idő után nem olyanok a dolgok mint az elején vagy pár éve!Mióta vannak gyerekek nincs időnk egymásra!Nem mondom hogy nem szeretem de azért itt már nem csak ketten vagyunk.Nincs időnk egymásra a munka meg a gyerekek miatt!!!
2015. jún. 19. 17:33
 16/24 A kérdező kommentje:
Amíg nem laktok eggyütt nem ismeritek egymást eléggé szerintem!!
2015. jún. 19. 17:37
 17/24 anonim ***** válasza:

Szabadságot csak tudtok kivenni, nem? Vagy ott vannak a nagyszülők akik vigyázhatnak a gyerekekre míg ti pl elmentek egy hétvégi kiruccanásra.

De milyen munkát végeztek hogy ezt csak így lehet megoldani?

2015. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy még nem laktunk együtt és a legtöbb együtt töltött idő is csak 10 nap volt egyhuzamban, de mi napi szinten órákat beszélünk neten. Igaz még nem éltük át együtt a szürke hétköznapokat mivel még csak most végzek a sulival. De ami késik az nem múlik.
2015. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 év távkapcsolatot meg 12 év együttélést nem emlegetnék egy lapon...
2015. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én se venném egy lapra a 2 év teljesen boldog szerelmes távkapcsolatot, a 12 évből az utóbbi 4 év szinte boldogtalan házassággal, ahol az egyik fél már gondolatban meg is csalta a férjét.


Igen különbözik a kettő de az egyik boldog a másik boldogtalan. A boldogtalannak meg tennie kéne azért hogy boldog legyen.

2015. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!