Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt voltunk, vissza ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltunk, vissza ment az exéhez, sokszor megbántott én mégis őt akarom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

(25/L)

Lassan egy éve ő kezdeményezett, összejöttünk, 2 hét után azt mondta komoly érzései vannak, aztán egy félreértésen összekaptunk,(ő kijelentette az elején h senki után nem fut) pár napig kerültük egymást, és ez idő alatt vissza ment a volt barátnőjéhez...Ezalatt az 1 év alatt rengetegszer szétmentek, összevesztek, az elején még velem párszor megcsalta...Nemrég újra elkezdett velem kacérkodni, ami kiderült játék volt. Rengetegszer belém rúgott ilyen húzásokkal, mert tudta h én szeretem, egyik este elé álltam. Akkor átölelt, azt mondta át kell gondolnia.. Hozzáteszem egy helyen dolgozunk és így lehetetlen h elkerüljük egymást. Én csak szenvedek, hiába próbálom mással nem megy, mindenkiben őt keresem. Most újra egyedül van, de azt hallottam nem kellek neki, bár ezt lehet már a haverok előtt sem merné bevallani...én mindenesetre szeretném újra valahogy vissza hódítani, h komolyabban nézzen rám.. Vagy ez már hülyeség? Mit tehetek? Elfelejteni nem tudom, próbáltam már mindent, ha nem veszem észre, nem köszönök, bunkó stílust, kedvesen és aranyosan, egyikkel sem sikerült elérnem h újra keressen mint az elején...


2015. jún. 22. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a fazon csak játszik veled és kihasznál, mert tudja jól h szereted...
2015. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
nem tudod meghódítani. Kényelmes vagy, nem tisztel, veled csalta a másik lányt. Ezek után mégis mit vártál? Istenkém, szedd már össze magad és ne menj le kutyába újra meg újra, még jobban megalázva magad...
2015. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!