Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligens férfiak és társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens férfiak és társkeresés?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, aki csak a gép előtt ül, és nem is arra, aki bórkóstolós sznobpartikra jár, és randin az egóját fényesítve villog azzal, milyen művelt. Arra, akinek rendes véleménye van a dolgokról, nem a felszínes kapcsolatokat keresi a másikban, hanem értelmes lényként kezelné. Akivel nemcsak hülyéskedni vagy szenvedélyességet átélni lehet, hanem normálisan kommunikálni. Aki rendszeresen olvas, ír, és nem ragad le mások elítélésén és ledegradálásánál, mert nyitott személyiség. Ezt tartom intelligensnek. Eddig amilyen nőkkel ismerkedtem vagy buta, saját önálló véleménye sincs, mindent helyette kell csinálni, vagy ítélkező mert szerinte az intelligencia jófiús és a jófiú az lúzer. A másik véglet a sznob, aki mindenkinél felsőbbrendűnek hiszi magát és képes egóharcba menni mert más a véleményed, vagy aki elítéli a másikat ha nincs XY papírja az XY egyetemről. Mit gondoltok, nincs átmenet a kettő közt? Akivel lehet értelmes dolgokról is beszélni, mert megvan a véleménye, de hülyéskedni is lehet, de nem retardált szinten.

2015. jún. 23. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
De biztosan van, csak nem itt.
2015. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg a barátnőm, minden meg van benne, amiről álmodtam: okos, kedves, figyelmes, kifacsart-sötét humor, olvasott, intelligens, bármiről lehet vele beszélgetni és igazán kedves arca van. Duci, de az nekem nem számít.
2015. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem osszekevered az intelligenst a konyvtarossal.
2015. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen vagyok, mint amilyet leírtál, kérdező. Csak az a baj, hogy ez nektek addig fontos, míg csinos is a lány. Ha nem szép, onnantól lehet bármilyen jó személyisége, észre sem veszitek.
2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem a gyakorin ismerkedem, nem itt gondoltam...


Négyes, ne írd le magad és ne általánosíts. Nekem pl nem az az első mekkora topmodell meg hasonló, szóval hibás a gondolatod.

2015. jún. 23. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:
5.: csak a saját tapasztalatom tudom leírni. Lehet, hogy te kivétel vagy, de a legtöbbnek a külső az elsődleges és ha az nincs meg, a többi lényegtelen.
2015. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez az intelligens férfi Te lennél? Aki valóban az, annak nem kell reklámoznia. Ne haragudj.
2015. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit egyebkent a kerdezo leirt, a tokeletesen simulekony am olvasott lany. Ilyen millioszam szaladgal az utcan.

Ez van kerdezo, az elte jogi karan vegzett csajnak bizony keves a pedagogus hapsi.

2015. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ha nem én vagyok? És ha te nem tudod mit is akartam kérdezni ezzel még akkor is ha én lennék az, miért vonsz le negatív következtetéseket egyből?
2015. jún. 23. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!