Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amita elek meg nyaralni sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amita elek meg nyaralni sem voltam, meseljek el hogy hogy mennek el masok?

Figyelt kérdés
Jo lenne iden elszeretnek menni egyik csakadtagommal legalab welnes hetvegere.tudna valaki jo olcso helyek es mik a lehetoseg

2015. jún. 26. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat lefoglalod, felszall a repulore vagy kocsiba es odamesz, elvezed, majd hazajon. Kb. igy megy el mas. Olyan 10.000/ej mar korrekt kis wellnesszalokat lehet talalni az egesz orszagban. Googlizz ra.
2015. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Internetten keress ra, gondold ki hova szeretnel menni es olvass utana, az arak is fel vannak tuntetve, sokszor hirdetnek akciokat is, de azt inkabb elo es utoszezonba. 2 szemelyre 3 napra mindennel egyutt 60.000 ft alatt nem lehet meguszni, legalabbis szerintem. En sokszor utaztam ugy hogy kerestem internetten szallashelyet es onnan mentem el pl. a kozeli furdobe, kirandulni ez azert olcsobb volt. Pl. Balatonon foglaltam le fahazat par evvel ezelott, strand is tartozott hozza, es onnan jartunk el kirandulgatni. De pl. utazasi irodaba is menj be es kerdezd meg mennyibe kerulne pl. egy Bulgar tengerparti nyaralas pl. busszal vagy repulovel. Befizeted es mindent elmondanak, hol van a gyulekezo, a szallasrol tengerpartrol kepek stb.
2015. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!