Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rátelepszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rátelepszem a páromra azzal, ha nem örülök neki, hogy a nyári szabija alatt az egyik haverjával akar nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Mivel elég későn tudta leadni a szabi igénylést, már csak 5 nap jutott neki a nyári időszakból. Én ennek is örültem, mert addigra már mindannyian el tudunk menni kicsit kirándulni és reméltem, hogy tudunk egy kis családi "nyaralást" beiktatni. Igazi nyaralás most több okból sem megoldható.

Amikor én tervezgettem, ő is lelkesnek tűnt, tegnap viszont kinyögte, hogy ő arra az egy hétre lemegy a haverjával a nyaralójukba. Elmondtam neki, hogy ezzel mennyire megdöbbentett és megbántott és gyakorlatilag minden nyári tervünket keresztül húzta, de úgy tűnt egyáltalán nem érti, hogy miért. A végén egy kisebb veszekedés kerekedett belőle és megkaptam, hogy sajnálom tőle a pihenést és rátelepszek.


Nagyon nem érzem jogosnak ezt a megjegyzését és nagyon bánt, hogy ő ennyire nem tudja magát az én helyzetembe beleképzelni.


2015. jún. 25. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kocsog. En kirugnam. N
2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj ide zsanett!!!!!
2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha ezt így kijelenti, hogy "sajnálom tőle a pihenést és rátelepszek."

A családi nyaralás alatt nem tudja magát kipihenni???

Kész vicc az egész, ráadásul elég rossz kifogás is!

Itt már szerintem komolyabb a helyzet, és jó lenne, ha elbeszélgetnétek a jövőtöket illetően.

2015. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod a mondast: olyan viragot szagolsz, amilyet leszakitottal. Tudom ez ironikus, de milyen igaz. En a helyedben azt mondanam, ha te elmesz a baratoddal nyaralni, majd en is keresek magamnak egy nyaralnivalo baratot, menj csak nyugodtan. Siman! Majd mit kepzelt, amig O sorozik es csajozik a baratjaval, majd Te addig nagytakaritasz otthon?
2015. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

És még a nőknek számít a belső :D


Itt a gyik-en nap mint nap lehet olvasni, hogy a legkülönbözőbb köcsög faszikkal is képesek összejönni. SŐT!!! ott se akarják hagyni őket.



Csak ennyire számít a belső :)


Persze ezt egy átlagos pasi nem engedheti meg magának, csak egy jópasiiii :)

2015. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár én is nő vagyok, de egyet kell értenem veled, 5-ös. Hihetetlen, hogy miket képesek elviselni a nők, én meg csak pislogok, "de hát szeretem", a faszi meg úgy bánik vele, mint a kapcaronggyal.
2015. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os: akkor nyomhattál volna zöldet piros helyett ;)
2015. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bunkót sikerült kifognod...
2015. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

1. a "párod" mit jelent? barátod, férjed, egyéb?

2. mennyire beszéltétek le a közös nyaralást? csak ötlet volt amit említettél neki, vagy megvolt a helyszín, időpont, és bele is egyezett?

2015. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!