Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves vagyok párom 41....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok párom 41. szerintetek?

Figyelt kérdés

én még egyetemista vagyok. Ő már dolgozik. 2 éve vagyunk együtt. Szüleim nem tudják. Nem nehéz eltitkolni mindig azt mondom gogy kollegiumban maradok csoport társaknál.

Tudom hogy a szüleim nem fogadnák el. Ismerik a pasit. Régebben egy faluban laktunk. Miazóta már elköltöztünk onnan.

Ilyen korkülömbséet nem fgadnanak el sose tudom. Én nagyon szeretem őt és nagyn jól elvagyunk. De nemmerem felválalni mert félek elveszítem a szüleim akik szintén nagyon fontosak nekem!

( a férfi elvált 3 éve nincsenek gyerekek!) ilyen téren is megértjük egymást. Én szeretnék 4 - 5 év mulva gyereket és ő is. ilyen téren sincs probléma hogy máshogyan gondolná. Ő saját lakásban lakik egyedül. Sokat vagyok nála. Szeretem őt nagyon. De a szüleimet is


2015. jún. 26. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerencsés a faszi. Én is szeretnék 41 évesen 22 éves nőt :)
2015. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
friss husi, rugalmas, friss bőr, jó mellek és punci...szerencsés a pasi
2015. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
mondjuk nem ez volt a kérdésem hogy mennyire szerencsés :)
2015. jún. 26. 19:30
 4/22 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy ennyit hazudsz a szüleidnek nagyon gáz. azt se tudják hol laksz, bármi történik fogalmuk se lesz, hol keressenek. na mindegy.


NEKEM sok lenne ez a korkülönbség, de ha ti megvagytok, akkor ez a ti életetek, éljétek úgy, ahogy akarjátok :) csak gondolj bele, hogy te 42 évesen nem biztos hogy majd egy 61 éves pasi mellett akarsz lenni. de akkor már késő lesz lépni mindkettőtöknek

2015. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
És arról nem beszélve, hogy 4-5 múlva akarnál gyereket szülni, ő már 46-47 lesz, kicsit öreg lesz apukának.És igaza van annak a kommentelőnek aki kérdezte, hogy később is vonzó lesz ez így? 19 év? Te még csak 50, ő 69??? Gáz lesz akkor, de 19 év akármilyen korú vagy, nagyon sok!
2015. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"mondjuk nem ez volt a kérdésem hogy mennyire szerencsés :)"

Mi volt a kérdés egyébként? Mert számomra a leírásodból nem derül ki... Vagy az a kérdés, hogy "szerintetek?"

Csak mert én úgy gondolom, mindenkinek szíve joga eldönteni, kivel szeretne együtt lenni, főleg ha már felnőttekről van szó. 22 éves vagy, van egy jóval idősebb párod, de ahhoz nem vagy elég felnőtt, hogy idegen emberek véleménye nélkül éld az életedet.

2015. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem idegen emberek hanem a szüleim!
2015. jún. 26. 20:17
 8/22 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra. Szüleid is azok lesznek rád... bár ha ez megszokott a családotokban, akkor teljesen normális dolog!
2015. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi vagyunk az idegen emberek, minket kérdezel. De az még mindig nem derült ki, hogy mégis miről is kérdezel minket...
2015. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ő már dolgozik? :D Inkább MÉG dolgozik.

Ne haragudj de legtöbb nő 22 évesen még inkább csak lánynak mondható,akinek az apja könnyen lehet 41 éves...

Én 20 vagyok, és a te korodbeli nők érdekelnek.Sokszor még köztük is találok olyat aki sehol sincs hozzám képest,néhány 17 éves tini lekörözi őket kommunikációs készség, és gondolkodás téren.

2015. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!