Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves vagyok párom 41....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok párom 41. szerintetek?

Figyelt kérdés

én még egyetemista vagyok. Ő már dolgozik. 2 éve vagyunk együtt. Szüleim nem tudják. Nem nehéz eltitkolni mindig azt mondom gogy kollegiumban maradok csoport társaknál.

Tudom hogy a szüleim nem fogadnák el. Ismerik a pasit. Régebben egy faluban laktunk. Miazóta már elköltöztünk onnan.

Ilyen korkülömbséet nem fgadnanak el sose tudom. Én nagyon szeretem őt és nagyn jól elvagyunk. De nemmerem felválalni mert félek elveszítem a szüleim akik szintén nagyon fontosak nekem!

( a férfi elvált 3 éve nincsenek gyerekek!) ilyen téren is megértjük egymást. Én szeretnék 4 - 5 év mulva gyereket és ő is. ilyen téren sincs probléma hogy máshogyan gondolná. Ő saját lakásban lakik egyedül. Sokat vagyok nála. Szeretem őt nagyon. De a szüleimet is


2015. jún. 26. 19:14
1 2 3
 11/22 Mumusan ***** válasza:
Nem mernék bevállalni ekkora generációs szakadékot. Még 1-2 évig elmegy, de 100% hogy dobbantani fogsz egy 5 éven belül.
2015. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nyilván nem ez alapján szeretnék alapozni vagy dönteni. Csak simán érdekelt más vélemény. Ez az oldal arra van!
2015. jún. 26. 20:45
 13/22 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jól érzed magad vele. Nem tudom, mit válaszolhatnék.

A szüleid pedig nem jó szülők lennének, ha nem fogadnák el a döntésed és nem szeretnének téged, ha már nem olyannal járnál, akit ők elképzeltek.

2015. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Soha nem tudtam megérteni, hogy egy 20-on éves lány mit keres egy 40-es pali mellett. Nincs olyan érzése, mintha az apjával lenne, a fószer sem érzi, hogy olyan mintha a lánya lenne? Na de mindegy nem agyalokmezen, mindenki maga dönt az életéről, csak az a kérdés, hogy egy olyan 10-15 év mulva is együtt lesztek-e? Már ha addig együtt lesztek még egyáltalán. Van egy sejtésem, te is az a fajta lányka vagy, akinek nem jött össze egy korabeli srác, így jó ez a 40-es is,bemagyarázva magdnak, hogy ő az igazi, meg jobbak az érett (tatus kor felé hajló) férfiak.
2015. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem minden 40 éves férfi egyforma.

Egy 40 éves Hugh Jackman-t gondolom sok 22 éves nő elfogadna magának.

2015. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
anyám 38évesen szült apám 39 volt akkor. és olyan voltmintha a nagyszüleim neveltek volna fel.. szar...szar volt látni hogy más gyerekek mintha a barátnőjükkel beszélgetnének..
2015. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen vannak akiknek csak a 40 éves szottyadt öregemberek jutnak, majd én elviszem a fiatal szexi pasikat, neked is jó, nekem is jó, mindenkinek jó így :) Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz, én sem értem mi a kérdés..
2015. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a szüleidnek első körben lesz az a problémájuk, hogy hazudtál, másodszor pedig a pasi. És igazuk is lesz.
2015. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne okoljátok, hogy hazudik. Ha a szülei elfogadnák azt, akit szeret, akkor abba bele kell nyugodniuk. Ok, lehet, hogy egy 23 éves vőt szerettek volna, aztán lehet, elváltak volna 2 év múlva. Ennek lett volna értelme? Ha 41 éves a palija, akkor 41, nem a szülők élnek vele. Ki kell próbálni, ha már eltelt 2 év, már ez is valami. Az biztos, hogy ha kiderül, lesz néhány nap mosolyszünet, de én magamba néznék a szülők helyében, hogy miért nem mondta el?? Miért nem merte elmondani?

Az meg, hogy mi lesz majd 40 és 59 évesen? Majd egymáshoz fiatalodnak, öregednek. Ok, a gyerkőcnek jobb lenne fiatalabb apuka, de hát mint tudjuk, lehetne fiatal elvált apukája is.

2015. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Te tudod! Én nem kamuzték a szüleimnek, oké, az borítékolható, hogy ellenségesek lesznek a kapcsolatotokkal szemben, de ha ti komolyan gondoljátok, ez gondolom, nem lesz akadály, sőt ezt be kell majd vállalni úgyis. Úgyhogy inkább előbb, mint (még) később. Így hogy nem mondod el, olyan, mintha nem is mernél elköteleződni mellette... És ebben azért lehet is valami, nem?

Öö, volt idő, mikor én sem vetettem meg az öreg húst fiatal lány létemre. Ilyen, mint nálad, simán belefért. De én valahogy sosem gondoltam ilyen komolyra, mint Te... Nem tudom ugyan, melyikünk a normálisabb, de azért elmondom, ahogy én gondolkodom erről.

Szóval az én kiskori álmaimban korban hozzám illő lovag szerepelt, akivel együtt tudjuk majd leélni az életünket. Aztán ez valahogy nem jött össze, lettek idősebb pasik. Úgy voltam vele, rendben oké, tapasztalatgyűjtésre épp jó, meg szerelem is volt, meg minden, deee hogy onnan legyen a gyerekem, hogy feleségül vegyen, na azt soha napján. Nem fogok neki 3., 4., pulyákat lerakni, az már kicsit nekem önfeladás.

Igaz, úgy látom, nálad ez nem játszik, de azért ha más nem, az átgondolandó, hogy ilyen fiatalon le akarod-e biztosra kötni magad valaki mellett... de ezt magadnak kell érezned, hiszen nem vagyunk egyformák. Ha ő az a férfi, akire egész életedben vágytál, és a lelked mélyén sem érzed megalkuvásnak: mindent bele. :)

2015. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!