Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nyitott házasságban él?

Figyelt kérdés
Nem érzi azt, hogy ez mennyire nem fer, vagy éppenséggel, értelmetlen a házassága? Mert valljuk be, hogy ezáltal az lesz...vagy?
2015. jún. 27. 19:44
 1/1 anonim válasza:
Mi a párommal nyitott házasságban élünk és nagyon jól muködik a dolog én már el se tudnék képzelni mást.Egyikünk se monogám típus,de nagyon szeretjük egymást mindig számithatok rá attól függetlenül hogy tudom hogy néha mással van és én is tudom hogy este hozzám jön haza és mindennél jobban szeret és én is őt de vannak szükségleteink egy idő után unalmassá vált a dolog ezért próbáltuk meg másokkal is és a közhiedelemmel ellentétben jót tett a kapcsolatunknak a nyitott házasság bármikor bárkivel de este mindig csak ő
2015. jún. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!