Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Albán férfi lehet szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfi lehet szerelmes a felesége mellett másba?

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja megismerkedtem egy albán pasival.Az elején kerülgettük egymást hetekig majd egy alkalommal mondta hogy ő más mint én.én magyar vagyok ő albán.felesége van és hogy csak egy csók lesz köztünk egyszer és semmi több..aztán eltelt 2 nap és újra megcsókolt majd eltelt egy hét és megint..és igy folytatódott tovább..4hónapja vagyunk együtt de én sokszor megpróbáltam ott hagyni de nem ment..irt hivott keresett..könyörgött, sirt..volt hogy együtt sirtunk..mondta hogy nincs még egy olyan nő a világon mint én még a felesége se...lehet hogy tényleg szerelmes belém?
2015. jún. 28. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Most azért hadd ne boruljak már le, hogy nem vagy féltékeny a feleségére... Te enyelegsz a férjével a tilosban...
2015. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
egy évben 2-3x megy haza...minden nap találkozunk és beszélünk telefonon de most hogy otthon van nagyon keveset.mikor haza ért aznap irt azóta semmit..iszonyúan hiányzik :(
2015. jún. 28. 20:27
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Vedd észre, hogy nektek nem lehet közös életetek. Minél hamarabb vetsz véget az egésznek, annál hamarabb van esélyed egy normális párkapcsolatra egy szabad férfi oldalán.
2015. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szóval menj szépen, nézd meg a Pillangókisasszonyt vagy a Miss Saigont (vérmérséklet és zenei stíluspreferencia szerint), bőgj rajtuk egy jót, és lépj tovább.
2015. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne higgy ennek a sok irigykedőnek! Nincs jobb parti, mint egy albán kebabos!
2015. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ferike, csak mert te a gyomrodon kívül másra nem tudsz gondolni, ne oszd az észt! :D
2015. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

Elöszőr is:


A kebab az finom.


Másodszor:


HONNAN A TÖKÖMBŐL VESZITEK ,HOGY AZ ALBÁNOKNAK KÉT FELESÉGÜK LEHET ÉS KECSKÉKKEL DUGNAK?


Ennyi gyökeret.........

2015. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Fú mennyi buta válasz...

Látszik semmit nem tudnak az albán kultúráról, gondolom albán ismerőseik sincsenek...


A kérdésre: igen ehet szerelmes másba, főleg ha nem ő választotta a feleségét magának..

A 7-es válasza elég logikátlan, ha csak szeretőt akarna akkor miért könyörögne meg ilyenek?

Aki csak szexet akar annál nincsenek ilyen érzelmi kötődések, szóval értelmetlen a 7-es válasza úgy ahogy van.

Na de az adott helyzetben nem is az a lényeg hogy könyörgött vagy sírt.

Az albánoknál lehet sokan hazudósak, de család és szerelem témában nem viccelnek.

Ami jó dolog, és magyar pasiktól ez ugye nem megszokott manapság vagy az hogy kitartóak tudnának lenni, De azért mégis szomorú hogy kötelességtudatból ilyen családok születnek ahol nincs igazi szerelem.. Ez a feleségének sem hiszem hogy boldogság lenne...

2015. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy várható volt hogy ilyen válaszok születnek, de inkább azt javaslom ne gyakori kérdéseken kérdezz ilyeneket meg hogy szerelmesek vagytok e hanem neked kellene érezni...
2015. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!