Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már esetleg olyan valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már esetleg olyan valakivel hogy ismét összejött az exével? Hogyan alakultak a dolgok utána?

Figyelt kérdés

3 évig voltam együtt az előző párommal , igazi nagy szerelem volt mindkettőnk részéről de mivel én Pestre költöztem és itt tanulok tovább ezért szakítottunk egymással( nagyon kevés időt tudnánk együtt tölteni,nagyvárosi élet stb.) Egy kisebb városból költöztem fel. Azóta van neki is más, nekem is volt de nem tudjuk elfelejteni egymást, mással nem érezzük azt amit régen. Néha szoktunk találkozni és teljesen azt érzem hogy nekem ő az igazi.( nem vele volt az első kapcsolatom és nem is az első szerelmem)

Szerintetek lehet még ebből valami ha hazaköltözök vagy nem érdemes összejönni ismét a volt párunkkal?



2015. jún. 30. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha így éreztek egymás iránt és csak a távolság miatt mentetek szlt, akkor természetesen próbálkozzatok ismét. Eleve nem is értem hogy nem tudtátok kivitelezni ezt a sulis távolságos sztorit. Miért nem költözött Ő is Veled? Miért nem oda ment tanulni vagy ott keresett munkát? Miért nem ő költözik Pestre?
2015. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló helyzetben voltunk 2 éve akkor ő költözött fel Pestre 1 napra! Nevetséges de igaz, eddig bírta ott.Én sosem szakítottam volna a távolság miatt szerintem meg lehet ezt oldani nem egy ember meg tudja de ő nem tudta volna elviselni saját bevallása szerint hogy én ott bulizok meg megkörnyékeznek mások és a veszekedések elkerülése miatt döntöttünk így. Még szóbajött Debrecen is oda szívesen költözött volna velem de attól féltem hogy ha egyszer szakítunk meg fogom bánni hogy nem arra az egyetemre jártam ahová mindig is szerettem volna. Ő idősebb tőlem 4 évvel és a legnagyobb problémát az okozta hogy az irodája, telephelye, családi vállalkozás minden ott van ahol lakik.
2015. jún. 30. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen felfogású azaz ürge nagyon! Na meg családi vállalkozás: önálló élet kialakítására alkalmatlan? Én sem bírom Pestet, de nem kellett volna örökre odaköltöznie, csal albérletben addig, amíg ki nem járod a sulit és utána oda költöztök, ahova akartok... Ő meg keresett volna állást Pesten, csak gondolom anyuci szoknyája alól alig akar szabadulni. Meglehetett volna ezt oldani bőven, de nem áldozatkész ez a gyerek. Remélem azóta már kicsit férfiasodott...
2015. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerősömmel volt olyan, hogy évekig együtt volt a barátnőjével, de összevesztek és szakítottak, később megint összejöttek, de ismét szakítottak.
2015. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!