Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vékony, magas fiúk/pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, magas fiúk/pasik nektek átlagban bejönnek a kicsit combosabb, picit nagyobb fenekű lányok? Lányok, ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

Mondhatjuk úgy, hogy körte alakom van, nem kell túl nagy fenékre gondolni de csípőtől szélesedek kicsit. Szóval a kérdésem az lenne, hogy a nagyon magas, nagyon vékony pasiknak megtetszhet e egy szintén magas, de tőlük azért jóval alacsonyabb nem épp a legvékonyabb, combosabb lány (kb. 175cm, 63kg)? Volt már ilyen tapasztalatotok, vagy az ilyen srácoknak csak a tényleg vékony lányok tetszenek?

Nekem megtetszett egy nagyon magas, nagyon vékony srác és úgy tűnt én is bejövök neki, de nem vagyok benne biztos, mert ő eléggé könnyen nyit mindenki felé, de nagyon sokat nevetünk együtt, jól kijövünk és sok mindenben hasonlítunk is, mintha keresné a szemkontaktust, meg ezek a "véletlennek tűnő érintések", amikor átad valamit, vagy kivesz valamit a kezemből, de úgy, hogy közben hozzámér a kezével. Ezt a pasik különben csak azzal csinálják aki tetszik nekik, vagy van akit nem zavar abszolút, ha így hozzáér akárkihez? Szóval voltak/vannak jelek, de aztán úgy érzem csak bemagyarázom magamnak. Persze, az is közrejátszhat, hogy nekem van barátom, de már egy ideje, mintha elvette volna az eszem, és nem akarom megcsalni a barátom, eléggé bonyolult most ez a helyzet. :/



2015. jún. 30. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, zabálok segget!
2015. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!