Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megváltozott az exed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltozott az exed, megpróbálnád újra vele?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Az exemmel(34) 1,5 éve szakítottunk, azóta volt másik párkapcsolatom is. Nekem ő volt az első nagy szerelem. Voltak problémáink, először a távkapcsolat(kb 2 havonta találkoztunk pár napokra), utána meg hogy összeköltöztünk (ez kb 3 hónapig tartott) és nem nagyon jött be a dolog. Habár ekkorra már volt más is. Elhanyagolt, a munkára koncentrált többnyire. Úgy éreztem, hogy nem szeretem. Ezen pedig kapott egy másik férfi(32) és kihasználta a lehetőséget. (nem feküdtem le vele, eleve jó barát volt, csak kiderült, hogy kicsit többről van szó, mint barátság, szóval nem csaltam meg). Voltak még más gondok is a kapcsolatban, pl hogy az exem viselkedése teljesen megváltozott, 1ről a 2re elég rossz irányba. Amikor én ezt meguntam, összejöttem a másik férfival. Annak a kapcsolatnak a végén rájöttem, hogy talán mindig is az elsőt szerettem..mostanság újra találkozgatunk, randizgatunk, ezúttal nem szeretnénk elsietni. Én viszont nem vagyok benne biztos, hogy újra akarom vele kezdeni..szeretem, oké, de lehet tovább kellene lépnem. Mellesleg a 2. férfival attól, hogy külön váltak az útjaink, megmaradt a "barátság extrákkal" dolog. Mit tennél?

2015. júl. 3. 23:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Most attól, hogy jelzőket mondunk, nem lesz jobb a helyzet...valahogy nem tudok elszakadni a 2. férfitól...bármikor beszélek vele, annak sosincs jó vége (nézőpont kérdése)..elfelejteni meg őt sem tudom.
2015. júl. 5. 00:36
 12/28 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy többségében a nők nem akarják újrakezdeni az exükkel. Általában csak kérdezősködnek,tapogatóznak,de marad a mégis inkább hagyjuk dolog.

Én úgy veszem észre,hogy itt nem az exeddel van baj,sokkal inkább veled,és ezt az életkorotok is igazolja.

Az első kapcsolatodat kezded fölértékelni,mert körvonalazódnak benne a megszerzett értékek és az elkövetett hibák. A második kapcsolatodból viszont még megmaradt a kémia,a testi szerelem. Ezért most döntésképtelen helyzetbe kerültél.Nos az,hogy a régihez vagy az újhoz húzol-e az a második kapcsolatod(testi) hová alakulásán fog múlni,hogy ott a testiségen felül kirajzolódnak-e majd egyéb érzelmi szálak is. Ez pedig idő kérdése,hónapoké. De az biztos,ha ex-el akarod újra kezdeni,akkor ott jócskán le kell adnod majd a női egódból,hogy újra működni tudjon a dolog.

2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
11: dehogynem segít, ha közhelyek helyett a tényekről és az érzéseidről őszintén kezdesz gondolkodni és beszélni. Amit itt leírtál, abból elég egyértelmű, hogy se az ex se a második nem jó választás. Az ex már nem vonzó, nem is bízol benne, a másodikkal meg nem jöttök ki. Keress harmadikat, aki vonzó is és jól ki is jössz vele.
2015. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2015. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megváltozott, akkor igen.


Bár az enyém is megváltozna abban az egy dologban, ami megmérgezi az egyébként tökéletes lényét, és visszajönne, hogy bocsánat, ez van :/ (Jelenlegi helyzetben nem jönnék vele össze újra.)


19/L

2015. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%

Ez mi? Csajok, komolyan ? Ez a csajszi egy betuvel nem tudta leirni, mi volt a baj az exevel, de amikor kepbe jott a masik pasi azonnal lelepett, pedig az exevel epp egyutt elt /!! gondolom nem a csajszi finanszorozta a lakhatast/ de persze mert 'elhanyagolta' /nem is onigazolasszagu/ de kb azonnal kefelgetni kezdett a masikkal, leirja a csaj, hogy pial, meg bulikba jar a baratnoivel, meg kefel mint a nyulak, de nyilvan AZ a kerdes, hogy az ex eleg jo ember lett e a masfel ev alatt....

Szoval kettosmercezos tinikorban tapadt nocik, komoly, hogy ti a valaszban az exet marasztaljatok el?

Miert kell vedeni egy erzelmileg bizonytalan, konnyen agyba viheto, piast, tinikorbol alig kimaszott kiscsajt a semmiert?

Ja am kerdezo, nem, nem erdemes ujrakezdeni, ellenben erdemes lenne emberre valnod. Es nem az exed okolni a megbizhatatlansagod miatt.

A szexkapcsolat meg vagy szimmetrikus, vagy nem. /annak, aki itt beleokoskodott, hogy marpedig csak az lehet/

2015. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ha annyira kíváncsi vagy, hogy mi volt az oka a szakításunknak, akkor elmondanám...nem a rezsi pénz, meg egyáltalán nem ilyenek...de őszintén szólva nem szívesen írom le. Volt anno egy gyógyszeres abortuszom, meg vannak az okaim rá. Ítélj el nyugodtan, nem zavar, már sok embertől megkaptam, azonban kevés tudta átérezni a helyzetem...nos és a szakítás oka? Mindig ezen vitatkoztunk, mert ugye ő már korban ott volt, hogy nem ártana azért egy gyerek...az utolsó vitánk pedig odáig fajult, hogy megütött...persze ő állítja, hogy nem volt erős, de azért a "kis törékeny" testemnek fájt meg erőszakoskodott velem. Szóval csupán ennyi. És általában mit csinál egy "könnyen kapható kis nőci" ilyenkor? Más karjaiba menekül, ahol biztonságba érzi magát. Ja, bocs, tényleg könnyen ágyba vihető vagyok...valahogy szerintem nem tudod, hogy ez milyen megalázás egy nőnek és milyen traumaként éri, főleg ha egy "szeretett személy" teszi ezt vele. Valahogy én ezt nem nagyon bírtam elfogadni..aztán jött a másik férfi + a pia, bulizgatás...felejteni próbáltam, de nem sikerült. Szóval igen, teljesen az én hibám, és teljesen magamat kell okolni mindenért. Volt egy idő, amikor ezt tettem, de rájöttem dolgokra. Abban a vitában mindketten sokáig mentünk, kölcsönösen sértegettük egymást, és ez lett belőle...ez azonban nem magyarázat a tettekre. Erre kíváncsian várom válaszod...
2015. júl. 10. 00:59
 18/28 anonim ***** válasza:

"A szexkapcsolat meg vagy szimmetrikus, vagy nem. /annak, aki itt beleokoskodott, hogy marpedig csak az lehet/"


Ha egy szexkapcsolat (amúgy nem erről volt szó, hanem barátság extrákkalról) nem szimmetrikus, akkor az nem szexkapcsolat. Legfeljebb annak indult.

2015. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszod alapján még egyértelműbb, hogy egyik férfivel sincs jövőtök. Ha valamelyik jó lenne neked, akkor nem gondolkodnál azon hogy melyikkel folytasd. Mindegyik kapcsolatodban volt jó is persze, csakhogy mindkettővel vannak durva problémák is. 23 évesen nem kell ilyen súlyos kompromisszumot kötnöd. De valószínű később se jó ötlet.
2015. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem túl helyes dolog, amit csinálok...csak az utóbbi napokban rengeteg időt töltöttünk együtt (akivel újra akarom kezdeni) és úgy jött ki a dolog, hogy egy ágyba kerültünk...nem akarok megint újabb hibát elkövetni, de ez lehet az volt...sőt.
2015. júl. 10. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!