Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egy pasinak, aki régóta tetszik, és ugy láttam én is neki, irásban bevallottam hogy többet érzek iránta. Azért nem személyesen, mert néhány hétig nem tudtunk tallkozni, és én már nem birtam tovább, előtte kicsit össze is vesztünk, és azt akartam, hogy tudja, mit érzek iránta.

Érdemi választ nem adott (mondjuk előtte az összeveszésünk előtt kicsit megbántottam, tehát azok után leeht én se borultam volna a nyakába), de tegnap végre találkoztunk ujból munkában, és annyira édes volt, állandóan nézett, kereste a szemkontaktust, folyton nézett, de ugy, hogy teljesen látszott rajta hogy örül nekem és annak amit mondtam,fel volt dobódva, nagy örömmel üdvözölt is hogy ujból lát, egész végig olyan cukin nézett...egy picit sem látszott rajta, hogy kényelmetlenül érezné magát, vagy kinevetne, vagy hülyének nézne...

Viszont nem beszélt velem egyáltalán arról a dologról. Igaz hogy ott munkban nem is volt alkalom csak kettesben beszélgetni, viszont nem is kereste az alkalmat, h kettesben maradhassunk :( mondjuk hétvégén este nagyon zsufolt is a hely, neki ilyenkor sok dolga van, amire oda kell figyelnie...hát nem tudom.

Szerintetek még van esélyem, annak ellenére hogy nem reagált rögtön? Mert az látszik rajta hogy örül nekem, nem járattam le magam ezzel és hülyének sem néz...lehet hogy időre van szüksége? Vagy esetleg ő is várta volna, hogy személyesen is beszéljek vele, azok után h neten irtam neki? Nekem nem nagyon volt bátorságom, mert kicsit azért zavarban voltam, és azt vártam, ő jöjjön oda...


2015. júl. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Interneten mindig másképpen viselkednek az emberek. Személyesen nehezebb előhozni a témát, beszélni az érzelmekről, de szerintem semmi gond nincs, majd beszéltek róla előbb-utóbb.
2015. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted is lehet még esélyem a viselkedése alapján? Mert elképzelem forditott esetben, ha nekem olyan vallana szerelmet, aki teljesen közömbös, biztos nem lennék feldobódva a jelenlétében, meg nem nézném állandóan stb, inkább kényelmetlenül érezném magam...
2015. júl. 4. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút van esélyed. Az, hogy nem csap le rád, azt is jelentheti, hogy nem él vissza azzal, hogy megkaphat. Viszont az hogy nem lép aggasztó, most akkor meddig batoritsd, ha erre nem lép?
2015. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3Asnak 100% ban igaza van.
2015. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!