Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se vele, se nélküle? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle? Van egy kollégám, aki iránt néhány hónapja mély érzéseket táplálok, amit ő nem viszonoz, bár tudja mit érzek iránta. Viszont ha el akarunk szakadni egymástól, az mindig kudarcba fullad. Nem értem miért? Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy fullad kudarcba? Mi történik olyankor?
2015. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy mindig mindent megbeszélünk. Barátként.
2015. júl. 5. 19:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha felvetem, hogy munkán kívül nem keresem, akkor mindig az a válasz, hogy ennyire nem súlyos a helyzet.
2015. júl. 5. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lesz semmi kérdező! Azért vagy neki érdekes, mert hiába mondod konkrétan, ő nem úgy cselekszik,ahogy szeretnéd.


A férfinak kell lépnie és egyértelműen kezdeményezni,bizonyítani, hogy akar téged.Ha ez nincs meg,HAGYD.

2015. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem én, és tudom is valahol, mégis kíváncsi vagyok, mi jár ilyen helyzetben a férfiak fejében. Miért nem enged el? A saját hülyeségemmel tisztában vagyok. :-)
2015. júl. 5. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Van kit dugnia,azért.Tudom,ez durván hangzik,de szerintem erről szól.Voltam ilyen helyzetben.Ő nagyon jól elhaverkodott,miközben tudta,mit érzek,és amikor elgyengültem,ő már ugrott is az ágyamba.
2015. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk ilyen jellegű kapcsolat, mikor barátságot írtam, az azt is takarta. Azért ennél többre tartom magam
2015. júl. 5. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, mintha csak barátilag működne köztetek, de nem tudna kapcsolatban elképzelni. És ha így lenne, akkor sem kell vádolni magad. Én is sok emberrel ki tudok jönni, de csak egy van, akivel el is tudnám képzelni. De ezek alapján nem lehet nagy következtetéseket levonni, mert nem tudni sokat a helyzetedről.
2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó vàlaszadó! Igazad van. Mivel a barátság működik, azt kellene elfogadnom, de nem könnyű :-)
2015. júl. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!