Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes együtt lennünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt lennünk?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt, őszinte, hűséges, tisztel, érdeklődési körünk és értékrendünk is hasonló, külsőleg is az esetem. Én vagyok a mindene, mostanában én viszont kezdek elbizonytalanodni. Előttem nem nagyon keresett barátnőt, mi is úgy jöttünk össze hogy én léptem. Nem igazán tudja hogy lehet egy nőt meghódítani. Ő nyugisabb típus, én a pezsgőbb életet szeretem, a flörtöléseket, izgalmakat, mellette viszont ilyesmit nem nagyon kapok meg. Imád mindig minden helyzetben, nem féltékeny, nincsenek lánybarátai, nem tudom hogy fogalmazzak, de nincs ami izgalmat keltsen bennem, nincs meg úgymond a minimális félelem se hogy elhagy, valószínűleg ezért nem tudok szerelembe esni. Szoktunk programokat csinálni, de az is általában az én kezdeményezésem, szoktam néha meglepni, ő nem nagyon. Ő is nagyon igyekszik és mindig a legjobbat akarja nekem de valahogy ez nekem kevés így 22 éves fejjel, 26 évesen biztos minden vágyam egy ilyen barát lenne. Fogalmam sincs mi tévő legyek, adjam fel ezt az egyébként hibátlan kapcsolatot, és az életem biztos pontját, vagy maradjak vele egy az én vérmérsékletemnek kicsit unalmas kapcsolatban, úgy hogy szívem szerint még kiélném magam? Semmiképp se szeretnék neki rosszat, mert egyébként tényleg szeretem.

2015. júl. 5. 22:48
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Uh, na igen. Ezt elteszem a későbbiekre.
2015. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt amit ide ítál így mond el neki.Ha nem változtat a stílusán,jobb,ha elhagyod most mint később másért.
2015. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nem vagy boldog, nem tudod a párodat sem boldoggá tenni, és ez így langyos víz, amint jön valaki olyan, aki belepasszol a képedbe, szenvedni fogsz, még jobban. Hacsak nem változik ő.

Egyébként megsúgom, ha te aktív ember vagy, nem fogsz alapvetően sokat változni, aktív leszel 100 évesen is (82 éves nagyapám pont ettől szenved, amióta fizikailag gyengül, hogy ő pörögne még, de már nem tud, és zavarja, hogy másokra szorul). Én 30 évesen is frászt kapok azoktól az emberektől, akik mellett unatkozom.

2015. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WheneverYouWant ***** válasza:

INkább örülj neki hogy semmi más nem hiányzik csak egy kis flörtölgetés meg izgalom az életedből...

Semmi képen se add fel.

2015. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez így azért elég kemény. Szóval téged az zavar, h nincs meg mellette a veszély érzet, hogy bármikor megcsalhat pl? Komolyan mondom, magam is nő vagyok, de ezen most eléggé kiakadtam. Annyi, de annyi nő tenné össze a két kezét egy ilyen férfiért, aki megadná nekik a nyugalmat, hogy biztosan nem csalná meg őket, és a zöld szemű szörny csak hírből lenne ismert...


Szerintem csak ülj nyugodtan, és mérlegeld ezt át, nőtársaid tavakat sírt könnyein hajókázva, melyet éppen a "nem nyugis" pasasok okoztak...

2015. júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden ember alapvetően a biztonságra a stabil kapcsolatra, családra vágyik és éppen ezért pörög fiatalon, hogy rátaláljon az igazi biztonságra. A teljes biztonság várában tovább pörögni, flörtölgetni, hódítani, elég értelmetlen dolog és nagyon veszélyes is. Egy félresikerült lépéssel könnyen padlóra teheti az ember a jó kis komfortos életét.
2015. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad, korán találkoztatok. Pár év múlva álompasi lenne. Most nem az. Mivel nem a jövőben élsz, hanem a jelenben, azt hiszem tudod, mit kell tenned.


Tudom, mit érzel, én is voltam ott, én is jártam úgy.

2015. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla párszor, mindig azt mondja hogy igyekszik, néha van változás, de aztán megint minden ugyanolyan mint előtte. Nem tudom hogy elvárhatom e hogy megváltozzon, de azt se hogy várjon rám ameddig kiélem magam. Emellett meg nem tudom hogy legyek képes szakítani vele. Utolsó a te történeted hogy volt pontosan?
2015. júl. 6. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég hamar ráébredtem, hogy nem működik a dolog, pár hónap után szakítottam. A srác önálló volt, normális, jól keresett, helyes volt, és kedves is. Jó volt a humora, jól éreztem magam vele. DE! Én még nem álltam ott érzelmileg, ahol ő. Nem akartam azt, amit ő. Vagyis akartam, csak később. Pár év múlva. Neki nem ért volna rá addig, ő már nagyon szeretett volna családot stb stb. Fiatalnak éreztem magam ahhoz.

Hát, így volt, dióhéjban.

2015. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!