Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vívódok ezen? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vívódok ezen? Mi lehet a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel már elég régóta ismerjük egymást, dumálunk, találkozgatunk. Mindig is tetszett csak soha nem volt jó alkalmam elmondani neki mit érzek, mert úgy éreztem nincs még itt az ideje, illetve volt mindig barátja, de egyikkel sem érezte olyan jól magát, mint velem szokta ahogy ő mondta. Most azzal a dilemmával állok szemben, hogy van barátja, de mondja, hogy már nem érzi jól magát mellette, nem törődik vele annyira mint ahogy kéne. És valamiért pont most gondolom azt, hogy itt az ideje ezt a dolgot megbeszélnem vele, nyíltan, kertelés nélkül, ha nem is jön össze a dolog legalább új vizekre tudom helyezni azt a bizonyos csónakot. Szerintetek helyesen cselekszem?
2015. máj. 18. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Azzal, hogy nyílt lapokkal játszol, neked nincs veszíteni valód, a döntés pedig a nőé.

Nem mondom, hogy lovald bele magad, de próba szerencse.

2015. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, ne most gyere elő a dologgal. Mi a jó abban, ha a rossz kapcsolatából egyből a te nyakadba ugrik, pusztán mert állandóan szüksége van valaki rajongására? Nekem úgy tűnik, kapcsolatfüggő a barátnőd, hiszen ha nem lenne, akkor képes lenne hosszabb időszakokat is partner nélkül eltölteni, és nem csücsülne állandóan olyan kapcsolatban, amiben nem is érzi jól magát. Légy a barátja, de őszinte barátja, és arra próbáld rávezetni, hogy szakítson, ha nem boldog. Ne másért, nem érted, hanem önmagáért. Ne helyezd kilátásba, hogy majd kap helyette egy másik kapaszkodót (téged). Ha képes megtenni saját magáért, akkor van remény, hogy normális kapcsolatod lehet vele. De csak akkor mondd el neki, mikor már egyedülálló..
2015. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!