Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért is töketlenek /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért is töketlenek / eltunyultak a mai pasik?

Figyelt kérdés

örökké hallom, hogy a mai pasik eltunyultak, nem kezdeményeznek, nem bátrak, töketlenek.


Én gyakorlatilag azt látom (társkeresőn, bulik), hogy 99%-otok nagy ivben szarik az egészre (a maradék 1%-ot meg elkönyvelitek szűzk_rvának). Egyáltalán nem látjuk a szándékot, az akaratot, úgy éltek/vagytok, hogy nektek minden mindegy.


Társkeresőn a zöme nem válaszol. A maradék ilyen egy-két szavas válaszokat ad. Vagy lelép, ha valami "rosszat" mondok. Buliban ha van kedvetek jöttök, ha nem nincs, aztán persze "oda nem pasizni jöttünk, csak szórakozni". Próbálok beszélgetni, akkoris ilyen "bevágom az uncsi fejet, na gyerünk, szórakoztass!" mentalitást látok.


Most le lehet ugatni, hogy "mert nem jössz be nekik", de valahogy mások is ezt mondják. Neharagudjatok, van egy VILÁGBAJNOK jó nő, és akkor 1 éve nincs pasija, akkoris csak egy ilyen 1 hónapos bizba*sz volt? Őt nem szólitják le mindenhol?


És akkor kérdem én: nem látjuk a szándékot. Minek is nyomuljunk? Nem látjuk az érdeklődést, semmit - akkor nem fogunk "na egyszer élünk. Kamikazeeee"-t játszani! Ez kétoldalú játék - csak falakat húztok magatok köré...


2015. júl. 20. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért is töketlenek / eltunyultak a mai lányok? Várjátok a sült férfit a szátokba!
2015. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, miért mondják ezt a nők, hogy a férfiak töketlenek, amikor azt látom, hogy minden második nőn lóg három Pumped Gabo.
2015. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Sosem értettem minek ennyit stresszelni ezen a témán. Olyan kérdéseket kanyarítanak ide egyesek, hogy nyikkanni se lehet jóformán. Nem társkeresőn meg buliban van az élet. Lehet problémázni a másik nem viselkedésén, de ezt az energiát arra is fordíthatnád, hogy az életedet építgesd, jól érezd magad, szórakozz a haverokkal. Most miért akkora tragédia, hogy nincs partnered? Szerintem sokkal szomorúbb, ami az emberek fejében van a pártalálással kapcsolatban.

Hiába van meg az a kiváló képességünk, hogy gondolkozzunk, ha még mindig úgy párosodunk, akár az állatok. Szerintem először mindenkinek a saját hozzáállásán kéne változtatni, ha már valakitől akar valamit. Sok olyan emberrel találkozunk életünkben, aki nem szimpatikus, de meg kell tanulni ezt tolerálni, esetleg közölni a megfelelő hangnemben a megfelelő személlyel. Az, hogy most kiöntöd a lelked itt az interneten és pocskondiázod a női nemet, nyilván remek feszültséglevezető, de a célodhoz közelebb nem visz. Nem is valószínű, hogy hasznos válaszokat kapsz majd, mert a kérdésed is rosszul tetted föl.


"örökké hallom, hogy a mai pasik eltunyultak, nem kezdeményeznek, nem bátrak, töketlenek." Először is ne foglalkozz azzal, amit hallasz. Azt nem mindenki mondja. Keress olyat, aki nem mondja.

"Én gyakorlatilag azt látom (társkeresőn, bulik), hogy 99%-otok nagy ivben szarik az egészre (a maradék 1%-ot meg elkönyvelitek szűzk_rvának)." Mindenki azt látja meg, amit akar. Ha nem tetszik, amit látsz, akkor vagy a nézőpontoddal, vagy magával a helyzettel van baj, nem neked való terep. "Egyáltalán nem látjuk a szándékot, az akaratot, úgy éltek/vagytok, hogy nektek minden mindegy." Vannak ilyen emberek, nemtől függetlenül. Ha neked nem tetszik, akkor egyszerűen kerüld ki. Lehet más meglát valami vonzót abban a nőben, akinek nálad esélye sincs.

"Társkeresőn a zöme nem válaszol. A maradék ilyen egy-két szavas válaszokat ad. Vagy lelép, ha valami "rosszat" mondok." Üdv az internet világában. "Buliban ha van kedvetek jöttök, ha nem nincs, aztán persze "oda nem pasizni jöttünk, csak szórakozni"." Ezzel nem igazán értem mi a problémád. "Próbálok beszélgetni, akkoris ilyen "bevágom az uncsi fejet, na gyerünk, szórakoztass!" mentalitást látok." Rossz embereknél próbálkozol, ilyen egyszerű. Szerencsére sokfélék vagyunk és még biztos rengeteg nővel nem találkoztál, ez pozitív hír azért, nem?

"Most le lehet ugatni, hogy "mert nem jössz be nekik", de valahogy mások is ezt mondják." Nem leugatás, de miért olyan elképzelhetetlen és/vagy elfogadhatatlan ez a megállapítás? "Neharagudjatok, van egy VILÁGBAJNOK jó nő, és akkor 1 éve nincs pasija, akkoris csak egy ilyen 1 hónapos bizba*sz volt? Őt nem szólitják le mindenhol?" Ezt nem igazán értem, hogy jön ide.

"És akkor kérdem én: nem látjuk a szándékot. Minek is nyomuljunk? Nem látjuk az érdeklődést, semmit - akkor nem fogunk "na egyszer élünk. Kamikazeeee"-t játszani! Ez kétoldalú játék - csak falakat húztok magatok köré..." Bele kell törődni, hogy nem mindenkit érdekelsz. Miért vagy olyan érzékeny erre? Én például előre látom, hogy nem sokak fogják venni a fáradtságot, hogy ezt végig olvassák, mégis leírtam, hátha segíthettem...

2015. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Mit szeretnél látni? Mit csináljak a lányok? Milyen szándékot szeretnél? Tényleg nem értem mit akarsz.
2015. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

asszonyom, akkor olvasgasson:


[link]


nem tudom, ki is kezdte pocskondiázni a másikat. Én leginkább erre reagálok. Annakelőtt 20 évesen már mindenki megállapodott. Most Dunát lehet rekeszteni a sok egyedülálló 30-as, 40-esekkel. CSAK ezért érint érzékenyen a dolog.

2015. júl. 20. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
De mégis mit szeretnél? Mit vársz? (Mi egyáltalán a kohézió a mondandódban?)
2015. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
#5: Akkor jó hírem van, nem vagyok asszony, csupán 18 éves, de már megállapodtam. :) Most ennek a nőnek a posztja egyébként nem értem mit számít, miért kavarta fel az életed. "Nem akarok férfi lenni!" Egy ilyen kezdés után el sem olvasnám, mert egyértelmű, hogy csak egy nemi ellentétekre alapozott, ellenséges hangvételű locsogás. Ha neki szántad ezt a kis írást, akkor nem is értem, hogy miért nem odaposztoltad (bár ezen az oldalon is elfér, kétségkívül). Bevallom, el kezdtem olvasni, hogy átlássam a helyzeted, de annyit tudok csak mondani, hogy kár volt és szerintem neked is, mert felhúztad magad rajta. Mint mondtam, sok nem szimpatikus ember van a világban, meg kell tanulni tolerálni őket, vagy ha nem megy, legalább kizárni őket a figyelmedből. Megértem, nehéz, de hosszútávon ezzel csak magadnak teszel jót. Semmiképp se idegeskedj, főleg ne általánosíts egy rossz tapasztalat alapján, mert ezt senki sem érdemli meg és nem is érdemes ilyen rosszmájúan hozzáállni a világhoz.
2015. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

A 3 as válaszoló nagyon szépen leírta a tutit. Ennyi!

Az ő válasza hasznos volt! Pipa.

2015. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel,a 3-as leírt szinte mindent, amit én is gondolok erről.
2015. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!