Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem szerintetek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Voltam vidéken egy elvonón, és ott beleszerettem az egyik segítő lányba. Nagyon durva volt, naponta 5-6szor befejeztük egymás mondatait, és nem közhelyekről beszéltünk, hanem igazi mély lelki dolgokról. Ugyanazokban az élethelyzetekben járunk, mintha a másik felem lenne. (Nem terápián, csak úgy külön a folyosón leültünk beszélni.).


Ez azóta sokszor megtörtént, és azt látom rajta mintha zavarban lenne a közelemben, az a tipikus női "úgy teszek mintha nem érdekelne, de közben fél szemmel mindig odapislogok" dolog van. Érezni köztünk valami fontosat, oda-vissza.


Szóval szerintetek mit kéne tennem? Egyszerűen odaállni elé és elhívni egy randevúra? (A terápia véget ért, már nem vagyok a páciense, tehát nincs elvi kizáró oka). Vagy egyszerűen a terápia után is keressem a társaságát, és hátha kialakul valami? Vagy hagyjam a fenébe az egészet?



2015. júl. 22. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ, hívd el. Legyél határozott, megvolt a felvezető köröd, ami egész jól alakult elmondásod szerint. De fontos, hogy ne bénázz, a lehető legegyszerűbben közöld vele, hogy szeretnél vele lenni ma délután, fagyizzatok egyet, stb. Ne kérdezd, mondd.
2015. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hívd el randira, utána pedig alakulnak a dolgok maguktól. Szerintem ne húzd tovább az időt.

:)

2015. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hivod el egy randira, eleted vegeig banhatod, hgoy mi lett volna ha igent mond.


Hivd el, mit veszitesz? Az egvilagon semmit.


De annyit hadd jegyezzek meg, hogy az ilyen dolog eleg tipikus. Ugy ertem, hogy bizonyos korulmenyek kozott, amikor az ember erzelmei dulnak, konnyen elofordul hogy ket ember ugy erzi, hgoy se veled se nelkuled dolgon mennek keresztul, holott ha ugyanazt a ket embert teljesen atlagos korulmenyek koze tesszuk, lehet hogy soha nem is veszik eszre egymast. Vagyis keszulj fel ra, hogy a pillanatnyi varazsa lehet hogy elmulik a dolognak, amig a lany nem talalkozik egy masik elesett, tamogatasra szorulo fiatalemberrel, aki ugyanezt a mondatbefejezos holgyet latja majd meg benne....

2015. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, hogy nagyon szeretsz vele beszélgetni, ezért szívesen folytatnád a terápia után is, és ezért elhívnád valahova, ahol kettesben tudtok beszélgetni. Aztán majd alakul...
2015. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon királyok vagytok, főleg neked köszönöm első, ez volt a probléma szerintem, hogy eddig mindig kérdeztem.


"Nem lehetne-e?" :D

2015. júl. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!