Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? (részletek a tlmáról LENT. )

Figyelt kérdés
Tehát. közel 1 éve együtt vagyunk a barátommal és hát fogalmazzunk úgy hogy alapjáraton dilis, de mikor együtt elmegyünk inni még hülyébb lesz.. úgy beszél velem mint egy utolsó paraszt.. :/ legutóbb mikor kezdte magát jól érezni, egy rossz szót nem szóltam, és beszólt hogy a k***aanyád.. hát nagyon jól esett... (én is ittam és ilyenkor 100-szor érzékenyebb vagyok mint alapból..) és mikor nem szóltam hozzá egy ideig, még ő kérdezgette folyamatosan hogy mi a bajom... mindennap elmondja, hogy szeret és végülis eddig tök jól megvoltunk.., de már lassan kikészít... :/ Valaki remélem tud értelmeset hozzászólni ehhez..
2011. ápr. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért beszél veled úgy, mint egy utolsó paraszt, mert az. Én csak ennyit tudok hozzáfűzni.
2011. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele? Az ilyet az elején ki kell rúgni. Vagy állítsd döntés elé vagy pia vagy te
2011. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ha engem a párom le*urva anyázna akár részegen akár józanul, nem látna többet...
2011. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod, ha lenne annyi eszed, hogy nem mész el inni, akkor megkímélnéd magad. És ne a tünetet kezeld, hanem a problémát!
2011. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!