Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne még tennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne még tennem hogy elfelejtse? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm és voltunk egy táborban ahol eléggé bolond voltam mivel beleestem (másszóval összekevertem a barátságot a szerelemmel) és ő ismerkedett az egyik barátommal(aki szintén beleesett) akivel aztmondta hogy nemfog járni de mások kiforgatták a szavait és nem hittem a neki hogy télleg nem fog járni vele. Lényegében szerelmi háromszög alakult ki. Nagyon csúnyán összevesztünk én leittam magam és nagyon csunya dolgokat vágtam a fejéhez ezmellett lemondtam őt (amire sajnos nem emlékszem). Egy ideig nem beszéltünk átgondoltam a dolgokat tanultam belőle és kibékültünk de még a mai napig néha visszajönnek neki a dolgok és akkor kegyetlenül bánik velem és általánosan sem úgy bánik velem mint a többi barátjával. Tudom hogy megérdemlem de már mindent megtettem amit csak tudtam érte (értsd hállószobatitkok). Mit tudnák még tenni érte hogy ne bánjon így velem hogy elfelejtsük végleg a történteket ?
2009. aug. 26. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Csinálj vele olyan programot amit sohasem felejt el.Mármint olyan jót.Úgyis tudod mit szeret.Szerintem akkor igazi és erős egy barátság, ha ilyen dolgokat kibír.De szervezz kettőtöknek valami jó programot amit nem csináltok gyakran.Pl.: hegymászás, az nagyon összehozza az embereket és emlékezetes.
2009. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hagyd békén, ha nem képes elfelejteni olyat, amiért már többször is kiengesztelted, akkor nem is szeret, én is jártam már ugyanígy és utána kiderült a lányról, hogy orrba szájba csalt...
2009. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!