Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja szakított velem barátnőm! 2 és fél év van a hátunk mögött! Összejött egy pasival, akkor én nagyon szenvedtem miatta de még most is nagyon szeretem, és nem tudok egy lányra sem ránézni mert mindig ő jut eszembe! Nemrég írt nekem msn-en hogy mizujs velem és hogy sokat gondol rám és hogy mi volt velünk, és be is vallotta hogy megbánta a szakításunkat! Elmondta hogy méllyen még igen is szeret engem, de ő választotta ezt ami most van és nem akarja a kavarodást!

Szerintetek mit tegyek? Nagyon szeretem és 2 év azért csak 2 év! De ő a szakításunk után máris egy másik pasihoz ment! Véleményt írjatok légyszives!

Én 22/F ő 21/L


2010. ápr. 14. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engedd el, lépj tovább
2010. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hat egy kicsit bonyolult... de sztem ha meg mindig szeretitek egymast akor csak folytassatok nyugodtan... azon vagy fennakadva hogy miert futott azonnal egy masik pasihoz? hat ez egyszeru mert mi csajok mar csa ilyenek vagyunk, szoval valoszinu hogy o is szeret teged de ugy gondolta hogy igy hamar tulteszi magat rajtad.. ne idegeskedj, hanem mond meg neki az igazat hogy te meg mindig nagyon szereted es sztem ha o is teged akkor meg folytassatok, es sok szerencset, en szoritok... :)
2010. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hehe... milyen egyszerre irtuk mind3an.. =))

de miaz hogy engedje el es lepjen tovabb... sztem ha szereti akor meg folytassak...

elozo voltam

2010. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele újra összejönni!Nem tudom mi lehetett a szakításotok oka,de a szeretet, még meg van!Valakik így tudják meg, hogy ez a legfontosabb!
2010. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egyből összejött a pasival szakitás után? mert ha igen akkor valószínü h nem is szeretett igazán..:S

de ha nem akkor lehet hogy csak a felejtés miatt..

azért próbáld meg! jaa és sok szerencsét.;)

2010. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NE PRÓBÁLJ MEG ÚJRA ÖSSZEJÖNNI VELE!!!!! Abból semmi jó nem származhat. Volt olyan, hogy 2-3 éven keresztül keveregtem egy csajjal. Hol szakítottunk hol újra összejöttünk,de a végén mikor tényleg úgy láttam hogy szerelmesek vagyunk mindketten és ez így is marad, akkor váratlanul elkezdett folyton hisztizni, és szakított velem, hazudott és ámított, kiderült hogy egy másik pasi miatt szakított velem.
2010. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy azért szakított velem mert ellaposodott a kapcsolatunk!Nem csináltunk semmit együtt de ez nem igaz! Nem tudom mit tegyek szeretem nagyon de félek hogy megint megteszi ezt velem!:S
2010. ápr. 14. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretném megkérdezni,hogy elsők voltatok egymásnak?

Mert akkor lehet,hogy "csak"ki akarta próbálni,hogy milyen lehet egy másik fiúval,vagy hogy valódiak-e az érzései irántad.És közbe rájött,hogy csak téged szeret.Szerintem üljetek le és beszéljétek meg.

2010. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neki én voltam a második hosszabb kapcsolata! Nekem ő az első hosszabb kapcsolatom!
2010. ápr. 14. 17:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Szerintem mindenképpen beszéljétek meg,mert ha anélkül szakítotok később lehet,hogy megbánjátok.

2010. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!