Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért romlott meg a világ? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg a világ? A nőknek miért a bunkó flegma . Kellenek? Aki igazán tud szeretni azt meg mindenki leszarja.

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy lehet bunkó egy férfi egy nővel,ha szereti és ez miért tetszik a nőnek ?Biztos bennem van a hiba amiért nem vagyok egy paraszt a lánnyal,akit szeretek.

2015. júl. 24. 00:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Túlságosan felhúztam magamat egy csalódáson és ilyenkor mást támadok.Megfogadom a tanácsaitokat ;)
2015. júl. 24. 00:59
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
Ne keress értelmet olyan lényben, ami vágás nélkül vérzik! XD
2015. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

11-es

Te vagy az a típus akitől hányingerem van.

2015. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Megesz a kíváncsiság: miért?

Ez egy vélemény volt, amivel valaki egyetért, más meg nem.

2015. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%

Csatlakozom a #14-hez.


Egyébként a kérdésre konkrétan válaszolva:

Azért mert ilyen romlottá tettük magunknak.

2015. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Konkrétan mi a legnagyobb baj vele? Melyik része a legtaszítóbb számotokra? Miben gondoljátok máshogy?

Bocs, mindig is érdekelt több különböző álláspont.

2015. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
ami régen égő volt a bunkóság az ma a menő ! ami régen menő volt a romantika az ma az égő
2015. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
49%

# 11-nek pacsi! Tökéletesen egyetértek! Az én párom például kimondottan érzékeny (de nem érzelgős), de én ezt is szeretem benne. Viszont emellett nem egy tutyimutyi, töketlen, másokat hibáztató szerencsétlen, aki elvárja, hogy a világ idomuljon hozzá... hanem képes felelősséget vállalni önmagáért! Soha nem tudna bunkó lenni.

Volt életemben bunkó, lekezelő pasi, bevallom, de éppen ezért: soha többet! Pont emiatt tudom nagyon értékelni a párom!

2015. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, virtuálisan is kalapot emelek előtted, te sokkal előrébb jársz, mint az itt sokszor siránkozó, másokat hibáztató nagyra nőtt kisfiúk. Te kész vagy felállni és továbblépni, és ahogy látom, változtatni is, ha arról van szó. No, így viselkedik egy férfi, és nem másokra mutogat, mint egy óvodás! A nyafogók példát vehetnek rólad.

Sok sikert kívánok neked, biztos megtalálod a párod, aki mellett boldog leszel.

2015. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szó,hogy nem tudok megállni a lábamon,hanem hogy én "érzékenyebb" típus vagyok és nem értem hogy miért jobb ha egy pasi bunkó a csajával mert folyton ezt javasolják nekem,hogy legyek én is az.Erről szóólt a kérdés.Utolsó, nagy motivációt adtál,köszönöm! :D
2015. júl. 24. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!