Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért romlott meg a világ? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg a világ? A nőknek miért a bunkó flegma . Kellenek? Aki igazán tud szeretni azt meg mindenki leszarja.

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy lehet bunkó egy férfi egy nővel,ha szereti és ez miért tetszik a nőnek ?Biztos bennem van a hiba amiért nem vagyok egy paraszt a lánnyal,akit szeretek.

2015. júl. 24. 00:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%

Sok nőnek erre van igénye, gondolom mert az ő szótárukban ezt jelenti a "domináns" viselkedés, hogy a pasas agresszív, bunkó és tahó.


"A bunkókkal azért jönnek össze, mert úgy néznek ki, mint akik határozottak, függetlenek és lehet rá támaszkodni"


Rendben, oké, de akkor ne menjenek hisztizni a nőklapja cafére meg a cotcotra hogy a pasija két bazinagy maflással köszön neki odahaza, mert nincs kitöltve a finom sörike, és hogy a férfiak mekkora erőszakos szemetek. Nektek kellett domináns alfahím, cicukáim, lehet enni amit főztetek. Egy szikrát nem sajnálom ezeket, amit kapnak az mind az övék legyen.


00:17, te meg troll vagy, az sokkal jobb ugye. Kaptad a mínuszt.

2015. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sosem kellettek bunkók.
2015. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

Én is csatlakoznék a véleményemmel.

Szerintem nem a bunkó pasasok jönnek be a nők többségének, hanem nekünk nőknek olyan férfiak kellenek, akik határozottak, vannak erényeik és tartásuk. Egy férfi legyen férfi ne legyen anyámasszony katonája sem pincsi kutya. Egy férfi mindig legyen domináns és egyben gyengéd is. Oltalmazzon, erős legyen és azt érezzem mellette hogy védve vagyok mindentől. Soha ne alázkodjon meg előttem és ne legyen talpnyaló, neki is legyen tartása.

Egy nő esetében mindig is vonzóbbak az ilyen férfiak, és persze sokkal csábítóbb egy olyan férfi aki nem kínálja fel magát tálcán, azért jól esne nekünk is bevetni női bájainkat és elcsábítani egy olyan férfit aki nem adja magát könnyen.

Nekem is rengeteg férfi udvarol és udvarolt, szó szerint sort álltak hogy kegyeimbe férkőzhessenek, de nekem egy sem kellett, én mindig is olyanért voltam oda meg vissza aki észre sem vett engem, igaz nem is küldtem neki igazából olyan árulkodó jeleket. Sajnos a férfiaknak nincs 6. érzékük ebben, hogy ezt megérezzék. Nekik a szájukba kell rágni és egyenesen a szemükbe mondani ha akarunk valamit.



26/N :)

2015. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%
A lényeg az, hogy keserű beismerni a dolgot, ezért inkább jön a szövegelés a gyengéden erőszakos tartásról. :D
2015. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

23-as remélem kifogsz egy papucsállatkát...


Tudod ha majd te is odaleszel valakiért, akkor majd felfogod azzal kis agyaddal, hogy ha egy nőt szeret egy férfi a kedvében akar járni.


Az meg hogy te egyből le papucsozod azt a férfit aki kedvelne téged, meg is érdemled a sorsodat, hogy szingliként tengődj életed során.

2016. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#23 azért kell ilyen férfi, mert határozatlanok, erénytelenek, tartás nélküliek vagytok?
2017. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!