Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori érintések, némelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori érintések, némelyik olyan, mintha túlmenne a kedvelés kategórián, viszont ezenkívül csak állandó, visszafoghatatlan mosoly van, semmi egyéb, még egy bók sem, akkor nem érdeklem a férfit, ugye?

Figyelt kérdés
Egyébként közvetlen típus, így nem tudom az érintések érnek-e valamit. 19/L
2015. júl. 24. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj kihivoan, teszteld le.
2015. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a szavak embere, de még ha igen, akkor is nehéz beszélni ilyesmiről... szóval simán lehet, hogy érdekled, csak nem tudja (még) kifejezni. Adj neki biztatást és menni fog! :)
2015. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tulmenne a kedveles kategorian? peldaul?

en is igy voltam egy ferfivel. Folyamatosan hozzam ert, "veletlenul" vagy direkt..aztan mint kiderult tenyleg tetszettem neki.

Szerintem ha egy pasi keresi az alkalmat, hogy hozzad erhessen akkor tetszel neki.

2015. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, "Viki" vagyok, 16 éves, 167cm magas, 64kg, ja és szűz vagyok, futok, badmintonozok és úgy minden sportot szeretek, nem tömeg, rühellem őket, ha megakarsz ismerni nyugodtan kérdezz
2015. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Gyakori érintések"...


Ez sok mindent megmagyaráz.

2015. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2015. júl. 24. 12:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy eléggé bátorítom, legalábbis viszonzom neki ezeket a dolgokat.

Az a baj, hogy ő közvetlen típus, másokhoz is hozzáér, csak nem tudom, hogy ennyire "bizalmasan" is-e, mint hozzám, viszont nálam miden alkalmat megragad.

Ide nem szeretném kiírni konkrétabban a példákat, de ha érdekel valakit, privátban leírom.

2015. júl. 24. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:
írj priviben mert ennyiből nem lehet tudni.
2015. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!