Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen célzásokkal tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen célzásokkal tegyem egyértelműen a férfi tudtára hogy tetszik nekem, komolyan érdekel?

Figyelt kérdés

Idióta válaszok nem kellenek, köszi!

Elvileg tudja hogy tetszik sokszor mondok olyat amit érthetne de nem, meg van h ő is kétértelműen beszél de olyan váratlan h köpni nyelni nem tudok...pontot szeretnék tenni a dolog végére.


2015. júl. 26. 08:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát meg nem mondom a szemébe egyrész még 16 évesen közöltem már egy akkor 20 éves srácnak h tetszik és kedvelem mire ő kinevetett, majd kitalálta h van egy idősebb nője, mindenki tudta h hazugság...

Egyébként most kb fél éve beszéltem erről egy haverjának akivel akkor azt hittem bizalmasabb a viszonyunk hiba volt, hallottam mikor egy társaságba ahol ott volt a srác is kibeszéltek szóval nem csak elvileg tudja h tetszik hanem valóban.

Viszont néha ùgy érzem akar máskor meg h nem érdeklem...nagyon kellemetlen lenne ezt nyiltan megbeszélni vele...főleg ennyi idő után.

Amugy felnőttek vagyunk mindkettőnk 25 éves már, de ugylátszik ez tényleg nem kortól függ.

2015. júl. 26. 13:19
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor mit szeretnél még? Nekem elég egyértelműnek tűnik a szitu, tudtára hoztad, hogy bejön, ő meg ahelyett, hogy lecsapott volna a lehetőségre, a haverjaival röhögcsél rajtad...


Szerintem ezt kár tovább ragozni

2015. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem röhögött ki, soha...
2015. júl. 26. 15:14
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja a 16 éves kori dolog csak egy példa volt ő nem ugyan az az ember. :D csak pl h többé nem lesz ilyen h egy pasi szemébe "szerelmet" valljak az tuti...
2015. júl. 26. 15:16
 15/20 anonim ***** válasza:

"beszéltem erről egy haverjának akivel akkor azt hittem bizalmasabb a viszonyunk hiba volt, hallottam mikor egy társaságba ahol ott volt a srác is kibeszéltek"



Bízz bennem... férfi vagyok, voltam már pár ezerszer férfi társaságban, ez jellemzően nem jó jel, ha utána nem lépett.


Ez azt jelenti, hogy a haverok nem arra biztatták, hogy jó csaj mozduljon rá, inkább valami másra, ő meg látszik, hogy nem is mozdult rád...

2015. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Akkor nyaljon sót...

De köszi a választ! :)

2015. júl. 26. 15:27
 17/20 anonim ***** válasza:

Kinyitod a pici szácskádat, és MEGMONDOD.


A homályos utalások nem működnek. A célzott utalások nem működnek. A közvetlen utalások nem működnek.


CSAK MONDJAD!!!

2015. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
egyébként marha makacs...nem hiszem h a haverjai véleménye bárnit is jelent
2015. júl. 26. 15:35
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor meg lassan kizárunk mindent...


Makacs, nem számít más véleménye, tudja, hogy bejössz neki, de némi kétértelmű cicázáson kívül mégsem mer lépni. Innentől szerintem egy út van, fogod, megmondod neki, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem, de véget ér ez a posványban dagonyázás állapota, amiben most vagytok, hogy egyikőtök (legalábbis te tuti) nem mozdul semerre.


Mi veszteni valód van? Legfeljebb ugyanúgy nem lesz közöttetek semmi, mint most

2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudom csak minden nap látnom kell ami mondhatni nem kicsit lenne kellemetlen..
2015. júl. 26. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!