Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszélhetném meg a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélhetném meg a párommal?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt szükségem autóra... neki 4 cége van, jól megy a sora/sorunk. Hozzá költöztem...

Viszont 260 km-re lakom így attól a várostól, ahova a munkaügyi beiskolázott tanfolyamra, ezt kocsival kéne megtennem... eddig vasárnap 5 órát buszoztam és ugyanezt tettem hétfőn is...

De sokkal kényelmesebb volna kocsival..

Mivel jól mennek a cégek, ezért tudom, hogy még egy autó vétele és fenn tartása nem okozna anyagi gondot...

Neki BMW M5 autója van... nekem egy legrégebbi BMW vagy Audi is megtenné...


2015. júl. 26. 15:28
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:

ezt így mond el,de bízd rá milyet választ neked....az örömet okoz neki

ha te meghatározod az valamiért visszás érzést kelt benne

2015. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Költőnő? ***** válasza:
87%
perszepersze kicsi trollcsy
2015. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hmmm... Sose add BMW-nél vagy Audinál alább...
2015. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg jo, hogy nem folyoparton laktok, mert meg egy hajot szeretnel a vegen :)
2015. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Neki BMW-je van... és tudja, hogy Audi párti vagyok...

Csak értitek minek buszozzak 5-6 órát, ha 3 óra alatt megtehető autóval a táv...


Neki is fontos a biztonságom...

2015. júl. 26. 15:36
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

4 cég, jól megy a sorunk(!), hozzá költöztél, kellene autó, kényelmesebb, nem okoz anyagi gondot, BMW M5 neki, neked meg BMW/Audi kellene.

Miközben te közmunkás fizetést kapsz a munkaügyi tanfolyam által.


Ne haragudj, de szerintem téged rohadtul az anyagiak vezérelnek!

2015. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként Ő is mondta már, hogy lehet hogy vesz nekem kocsit, mert 6 óra busz út után még vacsorát is kín keservesen csinálok neki és akkor ott van a szex, amiből örülhet, ha heti 2-3 alkalmat kap...
2015. júl. 26. 15:37
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiak vezérelnek... Egyébként meg nem az én hibám, ha nem fogadja el az 50.000 Ft-ot és nem engedi, hogy a havi kajámat fizessem, de még a rezsibe se enged beszállni... a buszjegyet is ő fizeti, holott tudja, mert mondtam neki, hogy ki tudom fizetni...
2015. júl. 26. 15:38
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez megint egy megkeseredett a "nők pénzes pasikra hajtanak" idiótának a trollkérdése...b@..i nem unjátok még? Mert én már baromira, csak azért mondom
2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

A buszjegyet is ő fizeti?

Hát gratulálok, hogy elvárod, hogy eltartson, annyi nincs benned, hogy megmondd, hogy van büszkeséged, ne fizesse már ki az egész életed.


Örüljön, ha kap 2-3 szexet hetente? Ja, bocs, akkor a szexért kéred az Audit.

Ohh, már értem is.

2015. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!