Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tapasztalatlan vagyok párkapcsolat terén, a barátom igényelné, hogy figyelmesebb legyek?

Figyelt kérdés
Sokat simogatom, hátát, vállát, arcát, gyakran ölelgetem. De akkor nem szoktam ha ő nem nagyon kezdeményez mert akkor azt hiszem, hogy nem kiván és netalán még idegesitem is a közeledésemmel. Ő azt mondta hogy nem érzi néha hogy szeretem mert ritkán mondom ezt neki, vagy ha épp nem szeretgetem annyit akkor azért. Pedig tényleg szeretem megérinteni, ha látom hogy jól esik neki akkor vagyok legboldogabb.
2015. júl. 27. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval boldognak szeretném látni őt mit tehetnék még?
2015. júl. 27. 18:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretné, hogy figyelmesebb legyél, akkor nem fogod idegesíteni a közeledéseddel. Gondolkozz már :)
2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van az a baj hogy elég visszafogott vagyok és visszahúzódó, nem épp kezdeményező tipus.
2015. júl. 27. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
uh kérdező ezzel én is így vagyok ahogy te. tartok attól hogy ha hozzáérek akkor az zavarja./ meg én is visszahúzódó vagyok.
2015. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!