Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szinte soha semmiben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte soha semmiben nem értünk egyet a barátommal. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb. Havonta talalkozunk pár napra mert elég messze lakik tőlem mert elköltoztek. Amikor ő jön haza hozzàm rengeteget van a barátaival. Emiatt mi folyton veszekszünk. Ő azt mondja vrlem van a probléma mert kiakarom sajátitani. Szerintetek ez tényleg igy van? Mert én nem érzem annak csak szimplán egyutt szeretném tölteni azt a pár napot. Mihez kezdjek vele? Amikor fent vagxok vele semmi gondunk nincsen. A másik problémám még az hogyha nem vagyunk együtt akkor rengeteget jatszik és alszik. Én ezt is nehezen értem meg. Mert nem értem ha azt mondjs hogy jiànyzok neki akkor miért nem velem foglalkozik.? Én nagyon ragaszkodò tipus vagyok és minden időmet rááldozom. A harmadik problémám meg a kistestvére 10 éves és amikor itthon vannak folyamatosan átjön és mar többször éazrevettem hogy elviszi a dolgaimat. Ezt hogyan mondjam meg neki hogy mit csinal a testvére? Pedig nem egy szegény család. Szerintetek tènyleg én reagàlom túl ezt a dolgot vagy ő hibázik? Tudnátok neken tanácsot adni hogy mégis mit tegyek?
2015. aug. 3. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Vannak bajok.


Viszont sikerült kifognod egy igazán kitartó srácot, gratulálok.

Bár remélem hamar észheztér és otthagy a fenébe.

2015. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ugyan miért is kellene otthagynia?
2015. aug. 3. 08:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Fejtsd már ki légyszives bővebben. Érdekelne hogy miért gondolod igy
2015. aug. 3. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 engedd el. Egyáltalán nem indokolt az amit írt. :)
2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez minden, csak nem kapcsolat. Keress valaki mást, aki komolyan vesz egy kapacsolatot, akivel nem csak havonta találkozol és abban az időben is mikor együtt lehettek (ez gondolom pár óra leírásod alapján), veled foglalkozik.

Ez számomra tipikusan az a szitu, mikor csak egy pár "névlegesen " van együtt, h elmondhassák, van valakijük.

2015. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!