Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy rengeteg "csúnya" lánynak van jóképű pasija?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok városokban szerte az országban és azt tapasztaltam, hogy elképesztő nagy a konkurencia a férfiak között, hiszen rengeteg csúnyább csaj (nem kifejezetten visszataszító csak teljesen átlagos, szexuálisan kevésbé vonzó esetleg +10 kiló felesleggel párosulva) is talán az átlagnál jóképűbb (magas, szálkás, barna hajú) pasival jár együtt. Szóval nem tudom, hogy ekkora-e a választék a pasikból, vagy ma már minden fiatal így néz ki (én egyébként egy cingár törpe vagyok). Ebbe belegondolva, elég nagy a mérce a férfiakkal szemben, mert nem elég ha van pénzed, legyél jóképű és emellett az sem biztos, hogy egy olyan nőt találsz akihez valóban vonzódsz, mert lejjebb kell adni az igényeidet, hiszen sok csaj csak a tökéletes herceget keresi. Engem 35 évesen szerencsére már nem érint a kérdés, viszont eléggé sajnálom a mai átlagos vagy az alatti srácokat, hogy ennyi felszínes nő van.

2015. aug. 4. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mióta regisztráltam erre az oldalra,ràjöttem hogy Magyarorszàg tele van csúnya nőkkel,és világszép férfiakkal :D
2015. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
persze, hogy le leszel pontozva....meg is érdemled.
2015. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Alig vagyok 15 eves, de a kerdeseded olvasva apukam szavai jutottak eszembe, mert egyszer azt mondta nekem, mikor el voltam keseredve egy fiu miatt, hogy ha jol megnezem, altalaban a kevesbe bomasztikus lanyokhoz inkabb oda mernek menni a fiuk, mint a nagyon es egyertelmuen gyonyoru lanyokhoz. Ez lehetsegesen megmagyarazna a kerdesed, es valamilyen szintu igazsag biztosan van benne, de en ugy gondolom hogy a szemelyiseg nagyon sokat dont el a normalis embernel. Amugy meg, mindenkinek mas a szep. Ha egyszer szerelmes vagy, akkor nem szamit az a plusz 10 kilo, mert egyszeruen nem, talan meg szereted is azt a plusz tiz kilot, mert az o maga.
2015. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
Ez azért van kérlek szépen kedves 15 éves lányka, mert a kevésbé szép lányok nem fogják élből visszautasítani a fiúk nagy részét, még a szépek előbb-utóbb megteszik magukra való tekintettel a másikra való tekintet nélkül. Nemrégi tapasztalásom ez, mert a szép lányok/nők számára nagy általánosságban ami nem tökéletes vagy nem passzol az már nem is lehet jó és nem kell nekik. Kérdés?
2015. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
98%

14: "magukra való tekintettel a másikra való tekintet nélkül"


ezzel a gondolattal kapcsolatban lenne néhány kérdésem, bár nem a 15 éves lányka vagyok :D csak ezt a gondolatmenetet annyira sokszor láttam már, és van, amit nem értek.


1: te szívesen lennél együtt olyan valakivel, akinek a puszta külső jegyek elegendőek ahhoz, hogy emberhez nem méltón küldje el az adott érdeklődőt?


2: szerinted lehetne boldog (és őszinte) egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél- legyen az a férfi vagy a nő- nem tudja teljes egészében átadni magát a másiknak, mert (jelen témánál maradva) nem tetszik neki a külseje? ha nem tud hozzá vonzódni, akkor lehet a legszuperebb ember a világon, akkor sem fog tudni. de ugyanez igaz mások által támasztott egyéb követelésekre is- ha egy műveletlen, buta pasival hozna engem össze a sors, hát hallod, nézhet ki akármilyen dögösen, akkor sem tudnék vele nagyon mit kezdeni. max egy éjszakát. és ezzel kapcsolatos a következő kérdésem:


3: a legtöbben itt gyakorin azért alapvetően hosszú távú kapcsolatot szeretnének, legalábbis azok közül, akik a gyűlöletesen felszínes női nemet szidják. mert magányosak, mert társra vágynak, mert akármi. akkor TI miért azokra a nőkre hajtatok, akik az általam említett egyéjszakás kaland kategória? azaz az, aki ránézésre nagyon jó, tényleg tökéletes, de megszólal, és negatívba fordul a szoba átlagos IQ-ja. miért velük akartok kapcsolatot? igen, vannak olyan nők, léteznek, akik tényleg nem adják lejjebb a tökéletesnél, de ez nagyon kevés. azt őszintén nem tudom mire vélni, hogy ilyen sokan találkoztok ezzel a jelenséggel (vagy csak pár ember, de több accountról?), tényleg már csak azt tudom elképzelni, hogy annál a párszáz lánynál próbálkozik a fele gyakoris közösség. hát így persze, hogy nem jön össze.


4: ha ti azt várjátok, hogy a nő ne vegye figyelembe a ti külsőtöket, akkor ti miért nem tudjátok megtenni ugyanezt? merthogy nem tudsz olyannal járni, akihez szexuálisan nem vonzódsz? akkor tőle miért várod el ezt?


5: ha ő őszintén megmondja, hogy bocsi, nem vagy pálya (még ha nem is egyértelmű, hogy a külsőd miatt, az is lehet, hogy te csak bedumálod magadnak, és igazából van barátja, csak már te vagy ma az 50. csábító, és tele van a töke az egésszel), akkor nem lehet, hogy az rád nézve is sokkal kíméltesebb (rád való tekintet), mintha csak húzná az időd, hitegetne, elvenné tőled a lehtőséget, hogy megtaláld az igaz szerelmet?


ezek azok a dolgok, amik felmerültek bennem ez a kis mondatrészed alapján, kérlek, ha tudod, válaszold meg őket :)

2015. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
utolsó szépen kiforgatta a mondanivalómat , egy férfinak nem kell a tökéletes nő, elhiszed, hogyha szeretni tudsz egy férfit nem fogja azt mondani, hogy nem?!
2015. aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16: ezt a mondatod esküszöm, hogy nem tudom értelmezni.


Voltam már szerelmes férfiba, aki nem tudta viszonozni az érzelmeim. És nem azért voltam belezúgva, mert annyira jól nézett ki, az ilyesmi nálam sosem volt döntő tényező. Egyszer volt olyan pasim, aki kifejezetten szép volt, tudod, az a fajta, aki akár címlapokon is szerepelhetne. Én szakítottam vele másfél év után, mert megismerkedtem az enyhén túlsúlyos, nem olyan magas, és inkább cuki, mint szép arcú jelenlegi párommal. Emberileg az első említett úriemberrel sem volt különösebben probléma, csak jelenlegi párommal valahogy egyből megtaláltuk a közös hangot, nem kell küzdeni azért, hogy jól működjünk együtt. Hülye is lettem volna nem ezt választani...

2015. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól függ,kérdező,hogy kivel jövök ki jobban.A helyes arcú 170 centissel,vagy a magasabbal.Mondjuk most pont egy 175 cm körüli pasi tetszik nekem.
2016. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!