Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ilyen helyzetben? (működik a kémia)

Figyelt kérdés

Van egy személy az életemben, akivel NAGYON működik a kémia. Szinte szétszakadok amikor rám néz, megőrülök a közelségétől, már csak a hangját is annyira vonzónak találom, hogy szavakba sem lehet önteni. Órákig el tudnám hallgatni. És minden vele töltött perccel egyre jobban akarom, hogy hozzám érjen. Ugyanezt érzem rajta, szikrázik mindkettőnk szeme, mintha még a szívdobogásunk is összehangolódna amikor egymásra nézünk...


...És mégsem történik semmi. Én 22 vagyok ő pedig 32, és egyikünk sem lép. Én azért nem merek, mert én vagyok a fiatalabb és a nő, félek a kudarctól, attól hogy félreértek mindent és ő nem vonzódik hozzám. Ő pedig lehet, hogy attól tart, hogy túl idősnek gondolom, és fiatalabb srácot akarok. De fogalmam sincs!


Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy azt érezte, 150%-osan működik a kémia, mintha minden pillanatban ugyanarra gondolnátok, ugyanazt akarnátok, de mégsem történik semmi?

Mi lett belőle végül?


2015. aug. 5. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, mai napig begerjeszt már csak az, hogy rám néz. Mi szexpartnerek voltunk, de amikor elkezdtem megismerni rájöttem, hogy annyira öntelt és egoista, hogy hamar vége szakadt pár hónapig tartott csak... A kémia egy dolog, az viszonylag könnyen működik, de kapcsolat nehezen lesz belőle. :) ahhoz több kell
2015. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Igen ez igaz, kémiára pusztán nem lehet alapozni egy kapcsolatot. De hát te nyilván te jobban ismered, beszélgess vele és derítsd ki. :)
2015. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség, hogy a férfinak KELL kezdeményezni. A férfiak többsége csak akkor mer kezdeményezni, ha biztosan tudja, hogy van keresnivalója az adott nőnél, ezért sok (nagyon sok) biztatást várnak. Nem mondom, hogy teperd le, de hozd helyzetbe, hogy kezdeményezhessen. Dobj fel magas labdákat, amiket lecsaphat!!!
2015. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz valamit lépj.


Anno én is mondtam egy fiúnak, hogy tetszik nekem és mivel felfigyelt rám, majd megtetszettem, ezért össze is jöttünk. Onnantól kezdve ő udvarolt én csak megadtam a kezdő lépést.

2015. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én esetem:

először ő akart tőlem valamit, én visszautasítottam pedig tetszett de akkor még nem úgy, mint később! Oda lettem érte, ráugrottam volna amikor megláttam, de mivel visszautasítottam többet nem érdeklődött. Én meg hülye, leszólítottam az utcán egyszer, mert már nem bírtam magammal, annyira akartam őt. Még aznap össze is jöttünk, 2 napot voltunk együtt, csak "testiség" volt. Csak csók rengeteg mennyiségben, meg babrikáltam a haját, ölelés... 200%os kémia volt részemről mindenképp. Mire "elfelejtette" közölni, hogy nem olyan hamar költöznek el ahogy mondta nekem, ráadásul pár nappal, hogy elköszöntünk egymástól benyögte, hogy csak arra ment ki a játék. Szóval tetszettem neki, meghúzott volna oszt jóíccakát. Szerencsére annyira lüke nem voltam, nem volt annyira rózsaszín köd, hogy belementem volna.


Ezek után nem merem azt mondani, hogy konkrétan fejezd ki magad előtte. Küld a jeleket csak! Annyi évesen fatökű, ha nem lép azok után, ha megvan a kémia.

2015. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, srácok! :)

Megteszek minden tőlem telhetőt......

2015. aug. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!