Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen kapcsolatba menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen kapcsolatba menni?

Figyelt kérdés

Újra belefutottam ezen az oldalon, hogy párkapcsolatot csak akkor "szabad" kezdeni, ha szerelmes vagy a partneredbe.

Biztos vannak olyan emberek, akik első látásra/beszélgetésre/esetleg az első randin, ami 2-3 órás volt halálosan beleszeret a másikba. De: mi van azokkal, akiknek szép lassan alakulnak ki az igazán mély érzelmei (pl 1-2 hónap után)? Randizzanak csak addig, nincs csók, nincs szex, sőt, még párkapcsolat se, max barátság?


2015. aug. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja és a korábbi tapasztalatai diktálják. Nekem azt diktálják, hogy ismerjem meg a barátom még a kapcsolat előtt. A szerelem pedig vagy van, vagy nincs.
2015. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség! Ezt az elvet követve már hét év óta nem mehettünk volna bele a férjemmel a kapcsolatunkba. :D
2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nem ismered korábbról a jelölted, elég egyértelmű, hogy 1-2 találkozó után nem leszel szerelmes, szerintem...Max. nagyon erősen vonzódsz és szimpatizálsz a másikkal, de az még nem szerelem.

A férjembe én két hónap után szerettem bele, de mivel romantikus jelleggel "találkozgattunk", nyilván volt csók, sőt, egy hónap után szex is (mondjuk akkor már kezdtem érezni is). Ha semmi sincs, akkor nem párkapcsolat van kibontakozóban, hanem max. barátság, de akkor nem is randinak hívjuk ugyebár.

Meg egyébként is, hogy mélyüljön egy vonzalom szerelemmé, ha semmi testi kontaktus sincs? (Most a vallásos embereket hagyjuk ki, nyilván az egy teljesen más helyzet.)

2015. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam a kapcsolatot megelőzően szerelmes. Magas fokú szimpátia, szexuális vonzalom, vibrálás, egy húron pendülés, pillangók a gyomorban megvolt mindig, szerintem sokan ezt keverik össze a szerelemmel. Általában 1-2 hónap alatt elsöprő szerelmek alakultak ki minden kapcsolatomban.
2015. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!