Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem de hányszor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem de hányszor?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni ki hányszor volt már szerelmes életében,mindegy hány éves most,mert azt olvastam valahol hogy az ember élete folyamán négyszer lesz szerelmes,nos, nekem meg volt a négy és mind a négyet elszúrtam ,lesz még az életemben?33F

2015. aug. 7. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, lelki alkat kérdése.Én rengetegszer voltam szerelmes.És nem is életkor függvénye.
2015. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem reggel, szerelem délben, szerelem este, szerelem egész nap ezt a qrva csapot. :D
2015. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 8 ról hallottam..
2015. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kyul válasza:

Nem is tudom mikor voltam utoljára szerelmes. Pedig 23 éves vagyok. Még barátnőm sem volt soha. Az első szerelem eléggé kiábrándító és megalázó volt. Mivel a lány részéről csak egy játék volt az egész. Utána ha eszembe jutott, hónapokig sírtam amit a szüleim nem voltak képesek megérteni. Nagyon nehezen álltam talpra.

Ez után az első eset után nem is voltam. Eddig egyetlen egy lányba se sikerült szerelmesnek lennem. Legyen az ismerős vagy ismeretlen.

2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerelem de hányszor? Hát amennyiszer elromlik! : )
2015. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!