Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor szeretkeztek? olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor szeretkeztek? olyan párokra gondolok, ahol a pasi 40 felett van, és legalább 2 éves a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pasi 39 éves, és 9 éve vagyunk együtt. eléggé változó, van , hogy minden nap 1x, de van, hogy csak heti 3-4 alkalommal.
2014. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
párom 42 éves, októberben leszünk 2 évesek, hétvégén naponta 3-szor is akár, hetente 4-5 nap.
2014. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

párom 41, 3 éve vagyunk együtt

heti 3-4x (van hogy egymásután többször is)

2014. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor a heti, kétheti 1-2 elég kétségbeejtő.

Sokat fáradt. Tény és való, rengeteget dolgozik.

Viszont nekem több esne jól. Félek, h máshol tombolja ki magát.

2014. szept. 22. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:

11 éve vagyunk együtt, 49 éves. Az utóbbi 1-2 évben heti egy, max. két alkalomra csökkent. Régebben minden nap volt szinte, vagy naponta többször. Most már fáradt.

Nekem viszont nem csökkent ennyire a vágyam, igényem. Szóval így egy kicsit nehéz. Én olyan heti 2-3-nak már örülnék.

2014. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: Dettó, mostanában nagyon kattogok, h szeret-e még, vagy nem vagyok kívánatos, vagy megcsal....

Pedig lehet, h tényleg csak a csökkent libidó

2014. szept. 22. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Nekem annyiban "jó", hogy látom rajta, hogy mennyit dolgozik, valóban többet, mint eddig, sokkal zaklatottabb lett az élete a munka miatt. Azt is látom rajta, hogy kíván, vágyik rám, de már nem megy úgy neki, és sokszor inkább egy közös pihenés többet jelent neki, mint a szex.

Szóval én nem félek, hogy megcsal. Csak azért rossz, hogy akkor majd x év múlva még kevesebb lesz? :S

2014. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: Valóban, elgondolkoztató, h kérőbb hová alakulnak a dolgok....

Igen, a párom is jobban húzza az igát a kelleténél. Nem is zargatom. Csak hát nagyon sok nő veszi körül a munkájában, és még népszer s a hölgyek közt... De nem tudok mit tenni, szeretem, és bízom benne, azután majd alakul.

2014. szept. 22. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
azon gondolkodsz hogy 20 évesen kezdj-e 40 éves faszival?
2014. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasim 46 én 41 sajnos egyre kevesebbet de nem tudom az okát.
2014. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!