Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, amit még megbocsájtanát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit még megbocsájtanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Itt sok mindenre kíváncsi lennék, de főleg a megcsalásra. Megbocsájtanátok? Ha pl. egy egyéjszakás kaland lenne vagy akár hosszabb szerető "tartás"?

Vagy ez attól függ, hogy csak csók volt, vagy több is nálatok?

Nem éltem át még ilyet, de én úgy gondolom, hogy egyből szakítanék. Viszont van egy barátnőm aki már 2x megbocsájtott a barátjának, aki megcsalta (csók).

Pasik és lányok véleményére is kíváncsi vagyok.

18L


2015. jún. 2. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azonnal kidobnám :D 17/L
2015. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érzelmi megcsalást megbocsátottam, nagyon nehezen. (egy időben irogatta egy másik lánynak, hogy szereti, mindig rá gondol stb.)


Azokat a testi megcsalásokat, amiket leírtál, biztos nem :D (csók, szex)


A barátnőd elég buta.


17/L

2015. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alkalmi kalandokból nem csinálnék problémát. Ha szeretőt tartana, akkor nem tudom... Ott már van bizonyos szintű kötelék, inkább azon múlna a reakcióm, hogy mi az oka? Ha csak szexről szólna, és csak a változatosság miatt, akkor elfogadnám. De ha lenne érzelmi háttere, azt már zokon venném.
2015. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha másba is szerelmes, de velem marad, akkor azzal nincs semmi gond. Ha valaki megcsókolja és elutasítja(akár csók után), azzal sincs bajom. Viszont azzal igen, ha ő akar mást és annak ellenére hogy velem van akár csókba belemegy.


Szerintem gusztustalan dolog, ha nem szeret, nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor teljesen rendben van, beszéljük meg és szakítunk. Nincs hozzám láncolva. Nem ,,haragudnék" rá, tehát nincs mit megbocsátanom, de a kapcsolat nem működik ha mással van, számomra vége lenne.


18/f

2015. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Ohh, és ha félrelép, akkor megint csak azért nem működik mert nem beszéljük meg mi a rossz a kapcsolatunkban. Ha valami nem jó a kapcsolatban nem feltétlen helyrehozhatatlan, csak sokan nem szeretnék megoldani a problémákat sajnos.
2015. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
alkalmi szexet simán. szeretőt, és érzelmi eltávolodást nem.
2015. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem bírnék megbocsájtani (magamnak sem, ha ilyet tennék, inkább előbb szakítok, minthogy megtörténne).

Inkább többször beszélek kényes témákról és megpróbálom vele megoldani.

L/19

2015. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de a párom tudja jól, hogy a megcsalást nem tolerálom, én sem teszem és ő sem, hisz nem azért vagyunk együtt, ha gond van egyből a könnyebbik utat válasszuk. Mindent meg lehet oldani, szerencsére ez működik is nálunk. Nekem ez számít megcsalásnak: minden testi érintkezés és lelki ezt úgy értsd, hogy elkezd a másik iránt érezni.


37N

2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
érdekes válaszok jöttek. megoszlanak a vélemények. köszönöm mindenkinek :)
2015. jún. 2. 21:11
 10/10 anonim válasza:

Nálam megcsalásnak számít a csók, az egy éjszakás kaland, a flörtöt sem szeretem, ha mással csinálja, de az utóbbitól még talán eltekintek.

Ha én megtudnám, h csinált valami ilyesmit, akkor tuti, h szakítanék...

2015. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!