Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit gondol egy lány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondol egy lány ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Ha egy lány rendszeresen közös lapon említ magával az mit jelent nálatok? Elvileg nem lehet nála semmi esélyem úgy hogy én csak haverkodásnak tekintettek az egészet de vanna olyan fura dolgok mint Pl mondtam neki hogy egy étterem a törzshelyem azt mondja hogy az nem a te hanem a MI törzshelyünk. Vagy sok helyzetre azt mondja hogy ezek mi vagyunk, ezt mi nem így csináljuk stbstbstb. Előfordul hogy lököd ha mutatni szeretne valamit, rengeteget nevet ha velem van sokszor már indokolatlanúl is szerintem. Ha beszélgetünk valamiről utánna pár hét múlva ha újra szóba kerül már ő is az én véleményemen van. Sokszor mintha idegesíteni szeretne ahogy meséli hogy melyik férfi hajt éppen rá pedig már mondtam neki hogy nem szeretek ezekről a dolgokról beszélni. Pedig elvileg nem lehetne nála semmi esélyem mert külsőre nem az én kaliberem mert én egy duci fiú vagyok ő meg egy modell alkat.. De sokszor úgy érzem hogy mégis van valami. Szerintetek csak szórakozni szeretne velem vagy lehet hogy belémszeretett?

2015. aug. 15. 21:08
 1/5 anonim válasza:
igazából ez egy nagyon nehéz dolog eldönteni, de én a legjobb barátommal is így viselkedek. Löködöm,ölelgetem,puszilgatom és testvéremként bánok vele..viszont ha egyre több ilyen dolgot csinál veled akkor ideje lenne rákérdezni..de adj neki időt:) sok sikert! Ne feledd a szerelemben nem a külső a lényeg <3 15/L
2015. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy nem vagy az esete vagy te döntötted el?
2015. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztatás.

Arra, hogy ha vonzódol hozzá, akkor kérd barátnődnek.

Ha nem kéred, az akkor elutasítás a részedről neki.

Hiszen ő egyértelműen feldobta a labdát - ráadásul számtalanszor már! Ha nem dobod neki vissza, akkor abból leveszi, hogy CSAK a haverja akarsz maradni.

2015. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 senkié nem lehetek mert undorító vagyok levetkőzve

#3 én is így érzem de képtelen vagyok lépni pedig nagyon szeretném:( ha jól érezném magam a bőrömben és lenne önbizalmam ezt a lányt akkor is megszerezném ha teljesen közömbös lennék neki, de így ez még fájóbb helyzet..

2015. aug. 16. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Írd le ezt neki, és menj el valamilyen terápiára (pl. családállításra), amivel meggyógyítod ezeket az érzéseidet.
2015. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!