Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményeket - tapasztalatokat...

Véleményeket - tapasztalatokat szeretnék kérni az alábbi tejsavó fehérjékkel kapcsolatban. Sajnos nincs sok pénzem fehérjékre - ezért gondolkodtam ilyen fehérjéken. Van e értelme és, hogy hatása milyen?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. márc. 27. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Ezek sajnos mind hamisitottak!
2013. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni a whey izolátumot 3.500Ft/kg áron!!! 90%-os meg már alapból nem lehet, mivel az íz is ront a %-os arányon. Főleg a csoki íz.

[link]



Ráadásul ez még az előzőnél is olcsóbb szintén whey izolátum?!?!?!

[link]


A mai alapanyagárakat tekintve lehetetlen.

2013. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Hasonlóképp gondolom én is, hogy lehetetlen ilyen áron, mert egy olcsóbb fehérje is 6-7000 FT ( pl SCitec Anabolic Whey)
2013. márc. 28. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A dizájner protienek és az alapanyagok között azért árban si vannak külömbségek.


Az alapanyagok esetében, mint pl. Impact Whey a fehérjén kívül semmi adalékanyagot, színezéket, hozzáadott szénhidrátforrásokat nem kapsz!!! Tehát így valóban 80%-os proteint ihatsz.

[link]


De ha még is úgy döntenél ízesítve szeretnéd, akkor 0 kcal (!!!) ízekkel ezt megteheted.

[link]

2013. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!