Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az MBTI alapján te milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MBTI alapján te milyen személyiségtípusú emberbe esnél legszívesebben szerelembe, ha megválaszthatnád?

Figyelt kérdés

Aki, nem tudja mi ez, kérem lapozzon tovább.


Kinek mi jött ki a teszteken? Melyik típus vagy?


Én INFP vagyok, és jobban érzem magam az introvertált emberekkel hosszútávon, viszont ismerkedésnél észrevettem, hogy az extrovertált emberekkel jobban elpörgök.


Kort, nemet is kérek szépen.


2015. júl. 3. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én extrovertáltként rövid távon jobban "elpörgök" extrovertált emberekkel, de mélyebb kapcsolatra csak introvertálttal vagyok képes.
2015. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az INTP-k, INFJ-k és az INFP-k a kedvenceim. :D
2015. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok, már nem emlékszem, a páromnak mi jött ki. Mindenesetre ő nálam jóval extrovertáltabb, magabiztosabb, irányítóbb, beszédesebb, gyakorlatiasabb, gyakorlatiasabb, spontánabb típus.
2015. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WheneverYouWant ***** válasza:
INTJ vagyok és a gyógyítókkal azt hiszem jól kijönnék:) Nem szoktam kérdezgetni senkitől hogy ő milyen.. 26/F
2015. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ENTJ/ENTP vagyok (J-P határon van, kicsit a J felé billen), és egy ENTP nőbe vagyok szerelmes.


21/F

2015. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
INFP vagyok es alapvetoen az INXX tipus jon be.
2015. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
INFP vagyok.
2015. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Oops! ***** válasza:
INTJ vagyok, minden betûm közel 90%-os.. így nem túl egyszerû. :D Egyébként jól kijövök az NT vonallal, a legerôsebb vonzalmam eddig ENTJ iránt volt.
2015. júl. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

INFJ jött ki nekem.

Konkrét típust nem tudok mondani, de az extrovertált emberekkel jövök ki jobban, ami számomra is furcsa, mert homlokegyenest az ellentettje vagyok.

2015. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

INTP/INTJ vagyok.

INTx vagy INFx típusú nőnek örülnék a legjobban.

2015. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!