Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik A "szikra" , ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik A "szikra" , ami szerintem kell ahhoz, hogy kapcsolatba kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél éve szingli vagyok, voltak ranijaim, de mindig hiányzott valami plussz, ahhoz hogy azt mondjam folytassam valakivel is... amit én "szikrának" nevezek. Az hogy első alkalommal érezzem, azt hogy ne igen kell nekem ez a pasi!!!!!

Nah szoval szerintetek kell ez, van ilyen ? (eddig 2 komoly-hosszu kapcsolatom volt, ami csak ugy kialakult, szikra nélkül,összeszoktunk és jo volt , ameddig...) Azt mondtam magamban, mig nem érzek ilyesmit nem adom a fejem kapcsolatra, de már kezdem elhinni a többieknek (akik kinevetznek e miatt) , hogy nincs ilyen....

Most lenne egy nagyon rendes ,kedves srác, jol eltöltjük az időt, de részemről nincs szikra, csak én tündöklök a számára... Szikra nélkül varjam , hogy kialakuljon a dolog, vagy várjak tovább a lehengerlős -szikrázós érzéseket kiváltó férfira?! (26 vagyok)



2015. aug. 27. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyük fel ahogyan a legtöbb ember neked sem egy régi ismerőssel sikerül összejönnöd hanem egy addig még ismeretlennel.


Mi történik elsőre?? Na? Valószínűleg meglátod őt és a nő is ugyanúgy el tudja dönteni első látásra , hogy lefeküdne e a férfival...szóval a vonzódás első látásra megvan. De a szikra inkább csak utána, vagy jobb esetben ezzel együtt.

2015. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Én is sokat randizgattam szikra nélkül, aztán egyszer csak a sokadik randin azt éreztem, hogy "igen, kell nekem ez a pasi!". Konkrétan így.

A következő randin összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, nagyon nagy szerelem lett belőle. :)

2015. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én az első alkalmakkor nem éreztem ilyet. nekem legalábbis idő kell ahhoz, hogy akarjam a másikat. nem tudom ez nálad hogy van.

de ha ezen kívül minden rendben lenne, akkor biztosan nem dobnám csak ezért. nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban. viszont ha semmi vonzalom nincs, az úgy már nem működik.

2015. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik!
2015. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem tartasz magadnál egy pici gázpalackot, ha már a srác részéről ott a szikra....:)
2015. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mostani kedves jelentkezővel randizgatunk még, de nem a szexualitast szeretném előtérbe helyezni, hanem azt hogy azt érezzem , hosszutávon, kapcsolatban mit lehet kihozni ebből.... És a sokadik randi utan lehet nem is a szikra jönne, hanem csak annyi hogy megszokom, hogy ott van nekem, ami ugye biztonsagot ad..... És az nem szerelem hanem ragaszkodás csak, nem?!
2015. aug. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!