Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A srác, akivel minden csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dinci001 kérdése:

A srác, akivel minden csak szexnek indult. Valaki, help?

Figyelt kérdés
En 25 éves nő, ő 28 éves pasi ! Másfél hónapja kezdtünk el "osszejarni.." Eleinte ment is a dolog.. Viszont most így érzem, kezdek többet érezni iránta, es nem tudom, hogy hagyjam elhatalmasodni vagy lépjek le. Tudom, egyszerűen meg is kerdezhetnem tőle de másfél hónap után nem szeretnem ezzel lerohanni.. Ugy indult ez az egész, hogy csak szex , viszont ha mással is történik valami, közöljük egymással. Nem rég voltam nála es egész nal bújt hozzam, csókol hatott, nagyon figyelmes es a szexben sem önző! Többször beszéltünk mar a jövőről , hogy kellene neki egy komoly kapcsolat, későbbiekben gyerek, stb. De néha meg hozzáteszi, hogy jo neki így... Aztán meg kaptam tőle egy üzenetet random, hogy ugy találkozna mar velem... Mit csináljak? Hagyjam had történjenek a dolgok maguktól vagy lépjek ki?
2015. aug. 28. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd hogy menjenek adoglok. Alakitsd ugy h legyenek kozos programjaitok. H legyen lehetosege meg jobban teged megismerni :)
2015. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez kétesélyes:

1, Vagy hagyod és most élvezed ezt, ami van.

2, Lépsz te, beismered, hogy többet érzel és megvan a lehetősége annak, hogy

-ő is belemegy és komollyá alakul

- visszautasít, hogy ő nem akar tőled semmit, csak szexet.


Amúgy nekem mélyen a véleményem az, ha ilyesmiről beszél veled, de konkrétan irányodba nem lép, akkor nem hinném, hogy ő is így érezne irántad.

Tehát én esélyesebbenk tartom azt, hogy elveszítenéd, ha beszélnél vele az érzéseidről.

2015. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress meg engem;)
2015. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
először is köszönöm a válaszokat! Másodszor : épp ez az, hogy rendszeresen celozgat.. Többször említette, hogy varja a hűvösebb időt, mert akkor nekünk nagyon jo lesz. A barátai elott is Azert titkos a kiletem, mert en megkértem ra, hogy maradjon köztünk a dolog. O maximálisan vállalna mindenki elott csak nem tudom milyen értelemben. Nem akarok az a lány lenni, akiről azt gondoljak , hogy o az a csaj akit Xy "kurogat" ...
2015. aug. 28. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!